Karşınızda Yeni Volkswagen Caddy’nin En Net Test Fotoğrafları

By on 30 Ocak 2020
caddy-5

Son iki resmi paylaşımı render çizimleri üzerinden karşımıza çıkarılan yeni nesil Volkswagen Caddy, kızışan bir rekabetin tam ortasına giriş yapacak. Özellike tasarım ve teknoloji noktasında artık binek modelleri aratmaya sınıfında elini güçlendirmesi gereken modelin tanıtımı için de artık çok fazla zaman kalmadı.

caddy-2

Süreç içerisinde bağımsız tasarımcıların da elektronik çizimlerle merkezine oturttuğu modelin prototip versiyonundan gelen yeni fotoğraflar ise bu zamana kadarki en fazla detayı da beraberinde getirdi. Bir önceki nesline göre ciddi bir karakteristik değişim geçireceğini net şekilde gördüğümüz Caddy’nin farklı versiyonları da gündemdeki yerini koruyor.

caddy-1-1

Ortaya çıkan fotoğraflara baktığımızda her ne kadar karakteri gizleme noktasında bazı çalışmalar yapılsa da, genel çizgilerdeki farklılığın kolaylıkla hissedildiğini söyleyebiliriz. Ön bölümde tampon, ızgara ve far grubundaki radikal değişimleri bu gizlemeye rağmen hissetmek mümkün.

caddy-4

Caddy’nin arka bölümü de öndeki değişimlere ayak uyduracak güncellemelere sahip olacak. Bunun Berlingo örneğinde çok fazla görmediğimizi de anımsayabiliyoruz. MQB platformu üzerine geliştirilecek olan otomobilde 48V hibrit sistemli bileşenin geleneksel motorlara eşlik etmesi bekleniyor. Uzun aks mesafesine sahip olan ticari amaç odaklı paketi de yine listedeki beklentiler arasında üste yazmak mümkün.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir