Karşınızda Yeni Mitsubishi Outlander!

By on 05 Kasım 2015

Mitsubishi Motors’un 66. Frankfurt Uluslararası Otomobil Fuarı’nda dünyaya tanıttığı Yeni Outlander Türkiye pazarında yerini aldı. Tamamen yenilenen dinamik ve agresif ön tasarımı ve gelişmiş yol performansını yepyeni bir iç donanımla sunan Yeni Mitsubishi Outlander, SUV pazarına iddialı girecek.

2016 Mitsubishi Outlander

2016 Mitsubishi Outlander

Yeni Mitsubishi Outlander: Daha teknolojik, daha şık, daha güvenli ve daha çevreci…

Yeni Mitsubishi Outlander, dinamik ön yüz tasarımı ile yepyeni bir görünüme sahip. Araç iç tasarımında kullanılan malzeme kalitesinin artışı iyice hissedilirken; gövde, şasi ve güç aktarım mekanizmasında sağlanan gelişmeler ile Yeni Mitsubishi Outlander, kendi segmentinde fark yaratıyor. Artırılan izolasyon, gövde ve süspansiyon yapısında yapılan geliştirmeler sayesinde Yeni Mitsubishi Outlander daha sessiz ve konforlu bir sürüş deneyimi vaat ediyor.

Yeni Mitsubishi 2.0 MIVEC benzinli motoru ve iyileştirilmiş CVT şanzımanı sayesinde bir önceki Outlander’a göre %4’den fazla yakıt tasarrufu sağlıyor. Üstelik sadece 149 g/km karbon salımı ile daha da çevreci.

Yeni Mitsubishi Outlander, benzersiz güvenlik donanımı ile üstün koruma sağlarken, daha modern ve agresif bir görünüme kavuştu. Yeni Mitsubishi Outlander, yeni tasarım ön ızgara, yeni nesil LED ön farlar, LED’li sinyal lambaları, 18 inç alaşımlı jantlar, arka tampon ve LED’li stop lambalarıyla yepyeni bir tasarım sunuyor. Yeni Mitsubishi Outlander’da sunulan gelişmiş navigasyonlu multimedia sistemiyle akıllı telefonlar ile bağlantı sağlanarak tüm uygulamalara güvenli sürüşten ödün vermeden erişim sağlanabiliyor.

2014 ve 2015 yıllarında “Top Safety Pick+” olarak değerlendirilen Yeni Mitsubishi Outlander, standart olarak sunulan Önden Çarpışma Önleme Sistemi (FCM), Şerit Takip Sistemi (LDW) ve Adaptif Hız Sabitleme Sistemi (ACC) gibi ileri güvenlik özellikleri ile üstün koruma sağlıyor.  

Mitsubishi Motors, güvenilirliği ve güvenlik standartlarının birleştiği Yeni Mitsubishi Outlander’ı da tüm diğer araçları gibi 5 yıl/100 bin kilometre garantisiyle satışa sunuyor. Yeni Mitsubishi Outlander’ın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı 169.831 TL olarak açıklandı.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir