Karşınızda Volkswagen T-Roc R-Line

By on 06 Nisan 2018

Geçtiğimiz yaz ayında tanıtımının gerçekleşmesiyle Volkswagen’in SUV ürün gamına dahil olan T-Roc, Türkiye’den de hatırı sayılır bir kitlenin merakla beklediği modeller arasında. Henüz resmiyet kazanmasa da önümüzdeki eylül ayı içerisinde Türkiye’de satışa sunulma ihtimaliyle ilgili bilgilerin göründüğü model, yurt dışında en önemli eksikliklerinden birisi tamamlıyor.

R-Line donanım paketiyle kullanıcılarla buluşmaya başlayacak olan T-Roc, ülkemize geldiğinde de bu paketi beraberinde getirecek gibi gözüküyor. Volkswagen’in diğer modellerinde gördüğümüz örneklerde olduğu gibi aracın karakterine sportif bir etki sağlayan paketi ilk olarak Tiguan Allspace’de göreceğiz.

volkswagentrocrline2

R-Line’ın T-Roc’a getireceği değişimlere dışarıdan baktığımızda en hissedilir parçanın ebatları 19 inç‘e yükselen jantların olacağını söyleyebiliriz. Bununla birlikte sport süspansiyonlar, gövde rengi marşpiyeller ve arka spoiler dışarındaki temel farkı oluşturacak parçalar olacak. İçeride ise LED okuma lambası, artırılmış krom detaylar, alüminyum pedal seti, R-Lie logolu paspaslar ve deri direksiyon simidi standartların üzerine eklenenler arasındaki yerini alacak.

volkswagentrocrline3

volkswagentrocrline4

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir