Karşınızda Tasarımıyla Göz Dolduran Elektrikli Pursang E-Track

By on 26 Mayıs 2020
satisa-cikan-tasarimiyla-goz-dolduran-elektrikli-motosiklet-pursang-e-track-2

Elektrikli motosiklet modellerinin popülerliği artıyor. Artan menziller ve yakıt masrafı olmamasıyla dikkat çeken modellerden Pursang E-Track, 2019 yılında tanıtılmıştı. Şimdi ise motosikletin ön sipariş üstünden satışına başlandı.

İlk aşamada sadece 24 adet üretilecek denilen yeni nesil motosiklet, aktarıldığı kadarıyla 13,700 euro fiyat etiketine sahip. ABD fiyatı ise 14.900 dolar seviyesinde yer alan motosiklet, tasarımsal olarak oldukça güzel görünüyor. Bir retro havası da olan Pursang E-Track, kalın dişlere sahip lastikleriyle hafif arazi kullanımına da imkan tanıyor.

Bünyesinde 11 kW (14,75 beygir) gücündeki Bosch imzalı elektrik motoruyla 120 km/s hıza çıkabilen elektrikli motosiklet, bünyesindeki sabit tasarlanan 7,2 kWh pil paketiyle 140 km menzil yapabiliyor. Bu değerleri gerçekten iyi olan ve büyük şehirler içerisinde çok kullanışlı duran motosiklet, şehirler arası yolculuk için de limitler dahilinde kullanıcısını yarı yolda bırakmayacak bir seçenek konumunda yer alıyor.

satisa-cikan-tasarimiyla-goz-dolduran-elektrikli-motosiklet-pursang-e-track-1

Özellikle turuncu renkteki koltuğuyla da dikkat çekmeyi başaran motosiklet, önde ve arkada hidrolik disk frenler kullanıyor. Boş ağırlığı 147 kg olarak açıklanan şık tasarımlı motosikletin, Türkiye gibi pazarlara gelip gelmeyeceği ise maalesef bilinmiyor.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir