Karşınızda Performansıyla Fark Atan Renault Talisman S-Edition

By on 07 Mart 2018

Renault, tasarımıyla fark yaratan konsept otomobili EZ-GO ile birlikte Talisman’ın özel serisini de otomobil tutkunlarının beğenisine sundu. Piyasada satılan Talisman modeliyle kıyasladığımızda daha sportif ve güçlü olan otomobil yeni motor seçeceğiyle geliyor.S-Edition versiyonuyla yeni 1.8 TCe 225 benzinli motora kavuşan Talisman, kırmızı siyah renklerle sportif bir iç tasarıma sahip.

2018 - Renault TALISMAN S-EDITION

Yeni versiyonda 4-Control paketi ve yeni 19 inç alüminyum jantlar da standart olarak sunuluyor. Sportif tarzı ve özel donanımları bir arada sunan Talisman S-Edition, 4Control Paketi ve Elektronik Amortisör Kontrolü’nü standart olarak sunuyor. Talisman S-Edition’ın iç mekanında sportif özellikler göze çarpıyor. Siyah deri/kırmızı dikişli döşeme ve gösterge tablosu, deri direksiyon simidi, vites kolu kaplaması, S-Edition işlemeli aksesuarlar dikkat çekiyor.

2018 - Renault TALISMAN S-EDITION

2018 – Renault TALISMAN S-EDITION

Şık tasarımıyla da otomobil tutkunları tarafından beğeni toplaması beklenen otomobilin ne zaman ve ne gibi bir fiyattan satışa sunulacağı henüz bilinmiyor.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir