mouse ile üzerine gelince

Karşınızda İlk Resmi Detaylarıyla 2020 Volkswagen Caddy

By on 22 Aralık 2019
2020caddy-2

Önümüzdeki yıl için ciddi bir hazırlık içerisinde olduğunu bildiğimiz Volkswagen, yelpazenin geniş tutulması konusuna da özen gösteriyor. Elektrik ve hibrit başlığı altında ilerleyecek olan süreçte binek ve SUV kadar ticari araçlar da kendisine yer bulacak.

Ticariler içerisinde ilk adım ise 2020 Volkswagen Caddy üzerinden atılacak. Şubat ayında düzenlenecek etkinlikle birlikte tüm dünyanın karşısına çıkarılacak olan yeni jenerasyonla ilgili ilk detaylar da artık elimizde. Markanın resmi kaynakları üzerinden iki parçalık render görselleri üzerinen yapılan paylaşım, Caddy’nin geçireceği tasarım evrimiyle ilgili detaylara ilk bakış imkanı veriyor.

2020caddy

Paylaşılan görsellere baktığımızda bizleri ilk olarak yeni jenerasyonun ön bölümündeki değişim rüzgarı karşılıyor. Golf Mk8‘in izlerini anımsayan bu değişimle birlikte Caddy’nin çok daha sportif bir yüze sahip olma potansiyeli var. Özellikle yeni Citroen Berlingo ve Peugeot Rifter‘i düşündüğümüzde, aslında bu değişimin bir gereklilik olduğunu da söyleyebiliriz.

2020caddy-1

Render çizimleri bizlere arka tarafın da en az ön kadar rakidal bir değişime sahne olabileceğini gösteriyor. Özellikle LED stopların yapısı burada başrol oynayacak gibi. Motor seçenekleri bazında Golf’te gördüğümüz benzinli be dizel seçeneklerin birebir şekilde yansıyacağı modelle ilgili en büyük beklenti ise hibrit ayağı olacak. Şimdilik bu ihtimalden söz edilmediğini de belirtmeden geçmeyelim.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir