Jude Law, Lexus ile Canlı ve Doğaçlama Bir Performans Sahneledi

By on 28 Ekim 2016

Hollywood’un ünlü aktörü Jude Law, geçtiğimiz akşam Lexus ile bir araya gelerek yeni RX’in koltuğunda canlı ve doğaçlama bir performans sahneledi. Gerçek zamanlı olarak gerçekleştirilen çekimlerde, Soho caddeleri sahne olarak kullanıldı ve dijital dünyada bir ilk olan bu uygulamada bilgisayarları veya cep telefonları ile canlı yayına katılan izleyiciler de alternatif hikayelere verdikleri oylarla performansa yönetmenlik yapma şansı buldular.

Londra’nın tiyatrolar bölgesinde bulunan The Box – Soho sahnesine davet edilen Jude Law, gelecek 45 dakika boyunca hayatının dünya çapından yayını izleyecek ve oy verecek katılımcılarda olduğunu belirtti.

Bu interaktif hikayede Law, izleyiciler önünde canlı bir final performansı sergilemeleri için oyuncu kadrosunu bir araya getirmeye çalıştı. Bu görevini tamamlaması için seyirciler tarafından yol boyunca yönlendirilen Jude Law, sanatsal yeteneklerini sergileyerek konukseverliğini de ortaya koydu.

Kendisini bekleyen RX’in içerisine binen Jude Law, akşamki performans için ekipten bir arkadaşını almak üzere Zima Restaurant’a gitti. Burada Rus Şef ve TV sunucusu Alexei Zimin ile tanıştı. Zimin, Law’dan, arkadaşının serbest bırakılması için bir uzman desteği istedi. Jude Law’ın bir sonraki durağı ise ekibin bestecisini almak üzere gittiği efsanevi konser alanı Ronnie Scott’s Jazz Club oldu. Sondan bir önceki sahnede ise Law, gecenin set tasarımcısı İspanyol sokak sanatçısı Jorge Rodriguez-Gerada’yı almak için sanatsal yeteneklerini sergiledi.

Bu canlı performans, Jude Law’ın yol boyunca topladığı arkadaşlarını The Box sahnesine getirmesiyle tamamlandı ve büyük bir beğeni topladı. Gecenin finalinde ise şarkıcı ve söz yazarı olan Laura Mvula da, Jude Law ve arkadaşlarına katılarak son single parçası olan “Overcome”ı söyledi.

Bu canlı performans, 2016 yılı boyunca Lexus ve RX’in sıra dışı lüks yaşam tarzını gösteren ve yine Jude Law’ın rol aldığı ‘The Life RX’ reklamlarından esinlenerek oluşturuldu. Lexus markası ve ünlü aktör arasındaki çekimlerde, yıldız oyuncu eşsiz interaktif tiyatro yeteneklerini sergilemişti.

Jude Law ise bu özel deneyimin ardından, “Tamamen spontane oluşan bir hikayede yer alma şansını çok sık bulamazsınız. Bu işbirliğinde insanların da dahil olmak isteyeceği yenilikçi deneyimler yaratmaya çalıştık. Katılımcıların inanılmaz işler yarattığı ve yönetmen koltuğuna oturma şansı elde ettiği değişik bir deneyim oldu” dedi.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir