Jeep’ten Nisan Çıkarması

By on 18 Nisan 2016

 Jeep, nisan ayında gerçekleştirdiği özel kampanyalarıyla fark yaratıyor. Jeep Renegade modeli için 50 bin TL’ye kadar 24 ay vadeli cazip kredi imkânı sunan Jeep,

bununla birlikte Jeep Cherokee modelinin Limited versiyonunda sunulan 11 bin 500 TL’lik Exclusive Paket ile sunroof ve navigasyon hediye kampanyasıyla da dikkat çekmeye devam ediyor.

SUV araçların ikonik markası Jeep, nisan satış kampanyasıyla müşterilerine en avantajlı koşullarla Jeep sahibi olma fırsatı sunuyor. Jeep Renegade modeli için sağlanan 50 bin TL’ye 24 ay vadeli ve yüzde 0.99 faizli kredi avantajına ek olarak 1.6 dizel Limited ve 1.4 benzinli Limited DDCT araçların sunroof’lu versiyonlarında sunroof’u hediye ediyor. Sunroof’suz araçlarda ise 5 bin 400 TL’yi aşan indirimler sunuluyor. Bununla birlikte Jeep Cherokee modelinin Limited versiyonunda sunulan 11 bin 500 TL’lik Exclusive Paket ile sunroof ve navigasyon hediye kampanyası da dikkat çekmeye devam ediyor.

Jeep Cherokee modelinde ise yüzde 1.18 faizle 80 bin TL’ye kadar 12 ay vadeli kredi fırsatı sunuluyor. Jeep’in Grand Cherokee modelinde ise 90 bin TL’ye kadar yüzde 0.99 faizle 12 ay vadeli kredi imkânı sağlanıyor.

 

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir