Jeep’ten Dört Dörtlük Kampanya!

By on 03 Temmuz 2015

Tofaş çatısı altında temsil edilen Jeep®, Temmuz ayında gerçekleştirdiği avantajlı kampanya ile dikkatleri üzerine çekiyor. Jeep®; Renegade, Cherokee, Grand Cherokee ve Wrangler modelleri için “Yarısı Şimdi Yarısı Seneye” kampanyasıyla müşterilerine tercih ettikleri modelin fatura bedelinin yarısını 2015 Temmuz ayında peşin, kalan yarısını ise avantajlı faiz oranlarıyla Temmuz 2016’da ödeme imkanı sunuyor.

Geçen yıl dünya genelinde ilk kez 1 milyonluk satış barajını aşan ve başarılı büyümesiyle dikkat çeken SUV araçlarının ikonik markası Jeep®, Temmuz ayında gerçekleştirdiği satış kampanyasıyla müşterilerine dört dörtlük bir avantaj sunuyor.

4 modeli için “Yarısı Şimdi Yarısı Seneye” sloganıyla çok avantajlı bir satın alma kampanyasını başlatan Jeep, müşterilerine tercih ettikleri modelin fatura bedelinin yarısını 2015 Temmuz ayında peşin ödeyerek yeni bir Jeep sahip olmalarını sağlıyor. Renegade, Cherokee, Grand Cherokee ve Wrangler modelleri için geçerli olan kampanya kapsamında müşteriler, tercih ettikleri modelin fatura bedelinin kalan yarısını ise avantajlı faiz oranlarıyla seneye Temmuz ayında ödeme avantajına sahip oluyor.

Jeep’in Koç Fiat Kredi desteğiyle devreye aldığı kampanyası kapsamında; Jeep Renegade’e 42 bin 800 TL’lik iki eşit taksit ve yüzde 0.97 faizli kredi imkânıyla, Jeep Cherokee’ye ise 92 bin 900 TL’lik iki eşit taksit ve yüzde 1.12 faizli kredi ayrıcalığıyla sahip olunabiliyor. Jeep Grand Cherokee modelinde ise 184 bin 500 TL’lik iki taksit ve yüzde 0.88 faizli kredi, Jeep Wrangler’a ise 138 bin TL’lik 2 eşit taksit ve yüzde 1.09’luk faizli kredi kullanımı ile sahip olma imkânları sunuluyor.

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir