Jeep®’den Yarısı Şimdi, Yarısı Seneye Kampanyası!

By on 11 Temmuz 2014

Temmuz ayında yeni bir Jeep® sahibi olmak isteyenler, “Yarısı şimdi, yarısı seneye” ödeme seçeneği, 20 ay vadeli kredi imkânı ve sabit Euro kuru gibi avantajlardan faydalanırken, dileyen müşteriler kredi ödemelerine ara verebiliyor.

Ülkemizde Tofaş çatısı altında temsil edilen efsanevi Jeep® markası, müşterilerine sunduğu cazip fırsatlarla Temmuz ayında da fark yaratmaya devam ediyor. Koç Fiat Kredi’nin desteklediği kampanyada, yazın keyfini yeni bir Jeep sahibi olarak yaşamak isteyen macera tutkunları, Grand Cherokee ve Compass modellerinde çok özel fırsatlardan yararlanıyor. Kampanya kapsamında Jeep® Grand Cherokee modelini tercih edenler, 120.000 TL için 20 ay vadeli ve %1,01 faizli kredi imkânından faydalanıyor. Tercihini Jeep®’in kompakt SUV segmentindeki temsilcisi Compass modelinden yana kullananlara ise “Yarısı şimdi, yarısı seneye” seçeneğiyle, araç alımında ve Temmuz 2015’de olmak üzere, 56.000 TL’lik 2 eşit taksitli cazip ödeme imkânı sunuluyor. Jeep® Temmuz ayı boyunca Grand Cherokee ve Wrangler modelleri için Euro kurunu da 2,85 TL olarak sabitliyor.

Jeep® ayrıca Temmuz ayında, müşterileri için kredi ödemelerinde büyük avantaj sağlayan bir yeniliğe imza atıyor. Dileyen Jeep® müşterileri, 3 yıla kadar vadeli kredilerinin geri ödemelerine, her yıl art arda 3 ayı geçmeyecek şekilde ara verebiliyor.

Jeep®’in Temmuz kampanyasında Grand Cherokee 115.250 Euro, Wrangler 84.850 Euro, Compass modeli ise 104.300 TL’den başlayan fiyatlarla yeni sahiplerini bekliyor.

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir