Jeep® Nisan Fırsatları!

By on 11 Nisan 2014

Jeep® modelleri, Nisan ayına özel 20 ay vadeli avantajlı kredi imkânı ve tavan kuru uygulamasıyla satışa sunuluyor.

Tofaş çatısı altında temsil edilen efsanevi Jeep® markası, avantajlı  kampanyalarına Nisan ayında da hız kesmeden devam ediyor. Jeep®  tutkunları, Koç Fiat Kredi tarafından desteklenen Nisan ayı kampanyasında, cazip kredi seçenekleri ve tavan kuru uygulamasıyla Grand Cherokee, Wrangler ve Compass modellerine kolaylıkla sahip olabiliyor.

JEEP COMPASS_2Kampanya kapsamında, Grand Cherokee ve Wrangler modellerine 120.000 TL için 20 ay vadeli ve %1,09 faizli kredi imkânı sunulurken, tavan kuru uygulamasıyla aracın satıldığı tarihte kurun yüksek olması durumunda Euro kuru 3 TL’ye sabitleniyor, diğer durumlarda güncel kur esas alınıyor. Jeep® Wrangler modelinde ayrıca, Nisan ayına özel nakit alımlarda 5.000 Euro indirim fırsatı da sunuluyor.

JEEP WRANGLERJeep® Nisan ayında ayrıca, kompakt SUV segmentindeki temsilcisi Compass için de cazip fırsatlar sunuyor. Sınırlı sayıdaki 2013 model Jeep® Compass’lardan birine sahibi olmak isteyenler, araç alımında ve Nisan 2015’de ödeyecekleri 49.950TL’lik 2 eşit taksitle ödeme imkânından faydalanıyor.

Kampanya süresince; Jeep® Grand Cherokee 109.750 Euro, Wrangler 78.200 Euro Jeep® Compass ise 92.720TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor.

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir