Jeep® Fırsatları Mayıs Ayında Hız Kesmiyor!

By on 20 Mayıs 2014

Macera tutkunları, Jeep® modellerine Mayıs ayı boyunca cazip faiz oranlarıyla 20 ay vadeli kredi fırsatı ve tavan kuru uygulamasıyla sahip olabiliyor.

Jeep Compass_04Ülkemizde Tofaş çatısı altında temsil edilen efsanevi Jeep® markası, Mayıs ayı boyunca müşterilerine birbirinden cazip fırsatlar sunuyor. Koç Fiat Kredi’nin desteğiyle yürütülen kampanyada, Mayıs ayı boyunca Jeep®’in Grand Cherokee, Wrangler ve Compass modellerinden birine sahip olmak isteyenler cazip kredi seçenekleri ve tavan kuru uygulamasından faydalanıyor. Kampanya kapsamında, Grand Cherokee ve Wrangler modellerine 120.000 TL için 20 ay vadeli ve %1,09 faizli kredi imkânı sunulurken, tavan kuru uygulamasıyla aracın satıldığı tarihte kurun yüksek olması durumunda Euro kuru 2,95 TL’ye sabitleniyor, diğer durumlarda güncel kur esas alınıyor.

JEEP WRANGLERJeep® Wrangler modelinde ayrıca, Mayıs ayına özel nakit alımlarda 2.890 Euro indirim fırsatı da sunuluyor. Mayıs ayı süresince bir Jeep® Compass sahibi olmak isteyen müşteriler ise 40.000 TL’ye 24 ay vadeli %1,07 faizli kredi avantajından yararlanıyor.

Jeep®’in Mayıs kampanyasında Grand Cherokee 115.250 Euro, Wrangler 81.960 Euro, Compass modeli ise 104.300 TL’den başlayan fiyatlarla yeni sahiplerini bekliyor.

JEEP GRAND CHEROKEE_1

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir