İstanbul Shopping Fest’te Mercedes-Benz Vito Tourer Kazanma Fırsatı

By on 27 Haziran 2016

Mercedes-Benz Türk, geçen sene ilk defa sponsorluğunu üstlendiği İstanbul Shopping Fest’e hafif ticari araçları ile 2016 yılında tekrardan sponsor oluyor.

1 – 31 Temmuz tarihlerinde alışveriş tutkunlarını bir araya getirecek olan İstanbul Shopping Fest, Mercedes-Benz Türk’ün çekilişle bir kişiye hediye edeceği Vito Tourer ile alışveriş ve eğlenceyi bir kez daha keyifli bir hale getirecek.

İstanbul Shopping Fest’te alışveriş severlere Mercedes-Benz Vito Tourer kazanma şansı

İstanbul Shopping Fest boyunca seçili AVM’lerde kredi kartı veya banka kartı ile 100 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes bu özel çekilişe katılmaya anında hak kazanacak. Çekilişte kazanan bir kişi geniş ailelerin tercihi olan Mercedes-Benz Vito Tourer’ın sahibi olacak. Mercedes-Benz Vito Tourer, İstanbul Shopping Fest boyunca Kanyon, Mall of İstanbul, Palladium ve Forum İstanbul’da aracı yakından incelemek isteyenler için sergilenecek.

Tufan Akdeniz: “İstanbul Shopping Fest sponsorluğumuzla alışveriş tutkunlarını Mercedes-Benz Vito Tourer ile bir araya getiriyoruz.”

Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Pazarlama ve Satış Direktörü Tufan Akdeniz: “İstanbul Shopping Fest’le geçen sene başlattığımız sponsorluğun bu sene de devam etmesinden oldukça mutlu ve gururluyuz. 1 ay boyunca Vito Tourer araçlarımızı alışveriş severlerin daha yakından inceyebilmesi için 4 farklı AVM’de sergileyeceğiz. Geniş ailelerin tercihi olan Mercedes-Benz Vito Tourer kalite, konfor ve güvenliği bir arada sunmasının yanı sıra geniş bagaj hacmi ve 9 kişilik koltuk düzeni ile artık iki araba gideriz dönemini de kapatıyor. Festival süresince alışveriş yapacak herkese iyi eğlenceler, Vito dolusu alışverişler ve şimdiden de kazanan talihliye yeni aracını güzel günlerde kullanmasını diliyorum.”dedi.

Mercedes-Benz Vito

Mercedes-Benz Vito, düşük ilk satın alma maliyeti, yakıt ekonomisi, yüksek kalite standartları ve farklı kullanım alanlarına hitap eden geniş ürün yelpazesi ile kendi segmentinin en iddialı markası konumunda bulunuyor. Artırılan güvenlik donanımları, geliştirilen motor ve şanzımanları ile dikkat çeken Vito, oldukça düşük emisyon değerlerine sahip çevreci Euro 6 motoru ve 100 km’de 5,8 lt’ye varan yakıt tüketimi ile kendi segmentinin en ekonomik aracı.

Mercedes-Benz Vito, geniş aileler için tasarlanan 9 kişilik aile aracı Vito Tourer ve Vito Select’in yanı sıra hem iş hem aile kullanımı için ideal Mixto, Kombi ve sadece yük taşımacılığı için sunulan Panelvan araçları ile geniş bir ürün yelpazesine sahip.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir