İndirim Furyası!

By on 10 Ocak 2014

‘’Moda geçici stil kalıcıdır’’ diyen Coco Chanel’in sözünü modası geçen tüm kıyafetlerimizi bir daha giymemek üzere raflara kaldırdığımız her an anımsıyoruz.  Geçen sezon her yerde rastladığımız ve artık görmek bile istemediğimiz zımba detaylı kıyafetler, aksesuarlar bu sezon yerini deri üzerinde kadife detaylara bıraktı.

Yine ‘’Mükemmel bir etek diz kapağını örtmelidir’’ diyerek geleceğin modasını belirleyen Coco Chanel’in sözünü kış sezonunun modası uzun kalem etekleri giyerken hatırlıyoruz.  Uzun kalem etekler çiçekli, çizgili, renkli ve büyük desenleriyle kadınlara şık bir görünüm kazandırıyor.

img-thing-2Hangi mağazada ne kadar indirim var?

Kadınların severek takip ettiği ve sabırsızlıkla beklediği indirim dönemi kısa zaman önce birçok mağazada başladı. Yargıcı, Zara, Mango, Bershka, Oysho, La Senza, İpekyol, Twist, Victoria’s Secret, Network, H&M gibi birçok tekstil mağazasında %50’ye varan indirim var.

img-thingCeket şeklinde çanta!

Moschino’nun 2014-15 kış sezonu için tanıttığı ceket şeklinde çantalar yeni bir moda trendinin öncüsü oluyor. Kırmızı, siyah ve beyaz renklerin hakim olduğu ceket şeklinde çantalar, önümüzdeki kış sezonun aksesuar modasını yanısıtıyor.

Moschino_Bags

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir