İlk Beş Ayın Lideri Ford’dan Haziran Ayına Özel Avantajlı Fiyatlar

By on 12 Haziran 2012

Sınıfının en çok satan modelleri Fiesta, C-MAX, Transit Connect ve Transit de dahil olmak üzere tüm binek ve hafif ticari araç modellerine Haziran ayında sıfır faizli kredi kampanyası uygulayan Ford, Transit’lerde yüzde 17’ye varan peşin alım indirimi yapıyor.  Yaz sıcaklığını hafifletmek için ise Transit’in Kamyonet, Van ve Kombi-KombiVan modellerinde “Klimanın yarısı bizden!” diyor.

Fiesta, C-MAX, Transit Connect ve Transit segmentlerinin en çok satan modelleri

Rekorlarla geçen 2011 yılında 10’uncu kez Türkiye’nin en satan markası olan Ford, 2012 yılının ilk 5 ayında da liderliğini sürdürüyor. 2012 Ocak – Mayıs döneminin 269 bin 565 adetle kapandığı binek ve hafif ticari araç pazarında Ford toplam satışta 36 bin 391 adet ile pazar liderliğini sürdürdü. Binek otomobil pazarında Fiesta ve C-MAX modelleri kendi segmentlerinde Ford’un liderliğini perçinlerken Transit Connect ve Transit modelleri hafif ve orta ticari araç segmentlerindeki satış liderliklerini sürdürüyorlar. Liderliğini Ford marka binek ve hafif ticari araçlara sahip olmak isteyen müşterileriyle kutlamak isteyen Ford, Haziran ayında da avantajlı kampanyalarını sürdürüyor.

Tüm Modellerde “0 Faiz 20 Ay Taksit” Avantajı

Haziran ayı kampanyası kapsamında, ilk beş ayda yüzde 13,5 pazar payı ile sınıfında en çok satılan araç olan Fiesta ve yüzde 43,5 rekor pazar payına sahip C-MAX de dahil olmak üzere Ford’un tüm binek modellerine Haziran ayında 0 faiz ve 20 ay taksitli 24 bin TL’lik kredi imkânıyla sahip olmak mümkün.

Ticari’de “Yüzde 17’lik Cazip İndirim” Fırsatı

Yüzde 31,4’lük pazar payı ile Orta Ticari Araç Sınıfı’nda açık ara lider konumunu sürdüren Transit’in tüm modellerinde peşin alımlarda yüzde 17’lik indirim avantajıyla birlikte, 0 faiz ve 20 ay taksitle 24 bin TL’lik kredi imkânı da sunuyor. Ford, yaz sıcaklarını hafifletmek için, Transit’in Kamyonet, Van ve Kombi-KombiVan modellerini tercih eden müşterilerine “Klima bedelinin yarısı bizden!” diyor.

“1500 TL’lik Takas Desteği”

Haziran’da ayrıca eski aracını Ford’un binek modelleri ya da Transit Connect modeli ile takas etmek isteyenlere, tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatı üzerinden 1.500 TL’lik indirim fırsatı sunuluyor.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir