İkinci El Porsche’de İlk Tercih Porsche Approved

By on 22 Ağustos 2016

Porsche Onaylı Kullanılmış Araçlar satışa sunulmadan önce her biri konusunda uzman Porsche teknisyenleri tarafından 111 noktalı mekanik incelemeye tabi tutuluyor. ABS fren sisteminden lastiklere, sileceklerden emniyet kemerlerine kadar her aksam değiştirilmesi gerektiğinde, yüzde 100 Porsche orijinal parçalar ile değiştiriliyor. Sonrasında da yine Porsche teknisyenleri tarafından onaylanarak, satışa sunuluyor.

12 ay Porsche garantisi

Porsche Onaylı Kullanılmış Araçlar hizmeti, satıştan sonra da devam ediyor. Tüm dünyada geçerli Porsche Onaylı Garanti kapsamında, Porsche Onaylı Kullanılmış Araçlar da hiçbir kilometre sınırı olmadan yeni araç garantisi ile aynı hizmetten faydalanabiliyor. Bu garanti aracın bir kez daha şahsen veya Porsche Merkezleri tarafından da satıldığında devam edebiliyor. Porsche Onaylı Kullanılmış Araç sahipleri, Porsche’nin yol yardımı Porsche Asistan hizmetinden ve gerek görüldüğünde ikame araç hizmetinden de faydalanabiliyor.

Türkiye genelinde 8 Porsche Merkezi’nde satışa sunulan Porsche Onaylı Kullanılmış Araçlar, ikinci el kalitesi ve güvencesi nedeniyle ikinci el Porsche sahibi olanların ilk tercihi oluyor. Porsche Onaylı Kullanılmış araç listesine www.porsche.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir