İhracatı 1 Milyonu Geçen Isuzu D-Max İngiltere’de 3.Kez Yılın En İyi Filo Aracı Seçildi!

By on 26 Temmuz 2013

Güçlü teknik özellikleriyle dayanıklılığı bir üst seviyeye taşıyan, toplam ihracatı 1 milyon adedi geçen Isuzu D-Max Pick-Up,  Londra’da 3.kez “Van Fleet World” Ödülü’ne layık görüldü. Bu kilometre taşına, 2003 yılında ihracatın başlamasının ardından 9 yıl 9 ayda ulaşıldı.

2002 yılında, 1 tonluk pick-up modelinin üretimini, dünya çapında Pick-Up’ların en büyük pazarı Tayland’a taşıyan Isuzu, aynı yılda D-Max’i lanse etti. İç pazarda kazandığı çok sayıda prestijli ödülle Tayland’da en çok satan araçlardan biri haline gelen D-Max, ilgili tarihten bu yana dayanıklılığı, güvenilirliği ve yakıt ekonomisi ile ünlenerek dünya çapında 100’den fazla ülkenin takdirini kazandı.

BİRLEŞİK KRALLIK’TA 3. KEZ ÖDÜL ALDI

Isuzu D-Max, 21 Mayıs’ta Londra’da düzenlenen Van Fleet World Ödülleri’nde “En İyi Pick-up” seçilerek başarısını bir kez daha taçlandırdı. Alınan bu ödül ile D-Max, Birleşik Krallık’ta üçüncü kez ödül kazanmış oldu.

Van Fleet World Editörü, Isuzu’nun yeni D-Max Pick-Up ile dayanıklı, sağlam iş kamyoneti kimliğinden çıkarak geniş yelpazeli model ve özellikleriyle seri pick-up üretimine geçiş yaptığını belirtti. Isuzu D-Max’in, hem kişisel hem iş amaçlı kullanılmasının yanı sıra, kamunun da ilgisini çeken bu çeşitlilik ve özellikler, jüri üyeleri tarafından takdir edildi.

Sürüş keyfi, güçlü performansı ve ekonomik yakıt tüketimi ile D-Max, jüri üyeleri tarafından Isuzu’ nun doğru yönde atılmış büyük bir adımı olarak nitelendirildi.

 

 

 

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir