Hyundaı’nın Tasarım İkonları Auto Show’da Bir Arada!

By on 31 Ekim 2012

Türk Otomotiv Sektörü’nün son dönemlerdeki en dinamik markası olan Hyundai, yepyeni otomobillerinin göz alıcı tasarımlarıyla birlikte Auto Show’a damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Son 1.5 yıl içerisinde tamamen yenilenen model yelpazesindeki güncel modellerle birlikte, yepyeni Santa Fe, eşsiz güzellikteki konsept i-oniq ve hidrojenle çalışan dünyadaki ilk seri üretim model ix35 Fuel Cell’i de sergileyecek olan Hyundai, ilginç şovlar ve etkinliklere de yer verecek. Hyundai’nin akıcı tasarım felsefesi gibi etkileyici güzelliğiyle baş döndürücü olan Eda Taşpınar da Hyundai standının yıldızlarından birisi olacak. Fuarda ziyaretçilerle bir araya gelecek olan Türkiye’nin en meşhur sosyetik güzeli ve moda ikonu, en yeni ve en heyecan verici Hyundai’lerle birlikte olacak.

Akıcı tasarım felsefesini yani “Fluidic Sculpture”ı yaratan Hyundai Baş Tasarımcısı Thomas Bürkle ise Hyundai’nin tasarım harikası en yeni modellerini ve markanın gelecekteki tasarımlarının nasıl olacağını anlatacak. Hyundai’nin ilgi çekici ve yenilikçi tasarım dilinin en ince detaylarını ziyaretçilerle paylaşacak olan Thomas Bürkle kadar Eda Taşpınar da yaratıcı estetik bakış açısıyla Hyundai modellerinin müthiş sentezine tanıklık edecek.

 

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir