Hyundai’den Garantisi Biten Araçlara Avantajlı Servis Kampanyası!

By on 26 Şubat 2012

Türkiye çapındaki yetkili satıcı ve servislerinde en kaliteli hizmetle en iyi müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine öncelikli ilke edinen Hyundai, avantajlı servis kampanyalarına bu yıl da devam ediyor. Hyundai’nin garanti süresini dolduran araçlara özel olarak sunduğu yeni servis kampanyası ile müşterilere yüzde 30’a varan indirim fırsatları sunuluyor.

 Hyundai’nin 21 Nisan 2012’ye kadar geçerli olacak servis kampanyası dahilinde filtre paketi 99 TL, fren paketi 105 TL, debriyaj paketi 319 TL ve amortisör paketi ise 164 TL’den başlayan fiyatlarla garanti süresini doldurmuş Hyundai kullanıcılarına sunuluyor. Aynı zamanda tüm bu paketlerde işçilik ücretleri de paketlere dahil fiyatlarla sunuluyor.

 Kampanya süresi boyunca garantisi biten araçlara periyodik bakım, motor parça ve işçiliğinde de yüzde 30 oranında indirim fırsatı sağlanırken, check – up hizmeti ücretsiz olarak sunuluyor. Üstelik test sürüşü yapan müşterilere özel %30 indirim kuponu hediye ediliyor. Aynı zamanda ödemede de kolaylık sağlayan Hyundai, World Card’a +5 taksit veya 2 ay taksit erteleme fırsatı sunuyor.

 Hyundai bu avantajlı kampanyadan tüm garantisi bitmiş araç kullanıcılarının yararlanmaları için araç sahiplerini tüm Türkiye genelinde 50’den fazla ilde faaliyet gösteren 82 adet Hyundai Yetkili Servisi’ne bekliyor. Kendilerine en yakın yetkili servisi öğrenmek isteyenler www.hyundai.com.tr adresine başvurabilirler.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir