Hyundai’den Avantajlı Servis Günleri!

By on 04 Ekim 2013

Satış ve Satış Sonrası Hizmetleri’ni her geçen gün daha da geliştiren Hyundai’nin  2 Kasım tarihine kadar sürecek avantajlı servis günleri başladı. Hyundai Blue Card sahiplerini bekleyen avantajlar arasında üstün fiyat avantajları, bolca puanlar ve uygun ödeme koşulları sunuluyor.

Bu kampanyadan tüm Türkiye’deki Hyundai Yetkili Servisleri’nde, kış gelmeden veya bayramda yollara çıkmadan periyodik bakım yaptırmak isteyen Blue Card sahipleri yararlanabiliyor. Kampanya dahilinde özel olarak periyodik bakım, fren, debriyaj, amortisör parça ve işçiliklerinde yüzde 18 fiyat avantajı ve Ücretsiz check-up fırsatı sunuluyor. Ayrıca Blue Card’ı ile Hyundai Kasko satın alan müşterilere de 3.000 Blue Puan hediye ediliyor.

Hyundai’nin modern premium felsefesiyle geliştirilen yeni modelleri i20, i30, ix35, Accent Blue ve Elantra navigasyonlarında ve diğer bir çok seçili aksesuarlarda da %18 fiyat avantajı yine Blue Card sahiplerini bekleyen bir başka fırsat.

Üstelik 10 Kasım tarihine kadar Blue Card sahiplerine, kampanyaya katılan firmalarda yüzde 25’e varan indirimler sunuluyor. Hyundai, servis avantajlarından ve Blue Card ile birlikte sunulan fırsatlardan yararlanmak, yepyeni modelleri inceleyip bilgi edinmek ve test sürüşü yapmak için tüm Hyundai sahiplerini Türkiye çapında hizmet veren 80 adet Yetkili Servisi’ne davet ediyor.

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir