Hyundai’de Kış Servis Festivali Başladı !

By on 17 Aralık 2012

Hyundai, eski ve yeni tüm müşterilerini Blue Card’ın avantajlı dünyasına adım atmak, kış lastiği satın almak, kışa özel detaylı bir periyodik bakım yaptırmak veya Hyundai’nin yeni modelleri ile Test Sürüşü yapmak için bayilerine davet ediyor.

31 Aralık tarihine kadar geçerli olan Hyundai Kış Servis Festivali’nde, tüm Hyundai marka araçlara periyodik bakım parça ve işçiliğinde %25 fiyat avantajı sunuluyor. Ayrıca fren, debriyaj ve silecek parça ve işçiliğinde %25, antifrizlerde %15 fiyat avantajı sunulurken ücretsiz check up ve lastik rotasyonu veya yağ değişimi işçiliği için de hizmetler veriyor. Bu kapsamda Hyundai sahiplerinin yapmaları gereken tek şey kendilerine en yakın Hyundai Yetkili Servisi’ne uğramak olacak.

Hyundai’nin yeni yıldızı Blue Card’ın müşterilerine sunduğu bu kampanyadan yararlanmak için en yakın Hyundai Yetkili Servisini ziyaret edip Blue Card’ı almak ve araçlarını kış bakımı için Hyundai’nin uzman servis personeline teslim etmek yeterli olacak. Blue Card’larda birikecek olan puanların yanısıra ödemede de kolaylık sağlayan Hyundai, anlaşmalı banka kartlarına artı 5 taksit ve 3 ay erteleme fırsatı da sunarak ödemeleri Mart 2013’te başlama imkanı da sunuyor.

Dünyanın en hızlı büyüyen otomobil markası Hyundai, global anlamda olduğu kadar Türkiye’de de kendinden emin adımlarla zirveye koşarak müşteri memnuniyetini birinci sırada tutmaya devam ediyor.

 

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir