Hyundai Servis Müdürleri Bir Araya Geldi…

By on 28 Haziran 2013

Sadece satışta değil satış sonrası hizmetlerde de 1 numara olmayı hedefleyen Hyundai’nin bu yılki Servis Müdürleri Toplantısı, geçtiğimiz günlerde Antalya Venezia Palace Otel’de yapıldı. “Ömür Boyu Müşteri Bağlılığı” ve “2013 yılında Satış ve Satış Sonrası Müşteri Memnuniyetinde Birincilik” konseptiyle düzenlenen ve Türkiye çapındaki tüm Hyundai Yetkili Servisleri’nde görev yapan Servis Müdürleri ile Hyundai yetkililerini bir araya getiren toplantı, sunumlar ve interaktif içeriği ile son derece renkli geçti.

Toplantı sırasında 2013 yılının ilk bölümünde gerçekleştirilen çalışmalar ve 2013 yılının ikinci yarısında planlanan hedefler hakkında görüş alış verişinde bulunuldu. Hyundai’nin Türkiye’deki tüm yetkili servislerinde çalışan 81 personelin katıldığı toplantıda Hyundai bünyesinde 10, 15 ve 20 hizmet yılını tamamlamış olan servis müdürlerine de teşekkür plaketleri takdim edildi.

Toplantıda ayrıca 2013 yılının ilk çeyreğinde, Hyundai’nin global  anlamda en başarılı satış sonrası programı seçilerek, Türkiye’de Hyundai müşterilerine sunulan yüksek hizmet kalitesini ve müşteri odaklılığını bir kez daha gözler önüne seren müşteri sadakat programı Hyundai Blue Card’ın ömür boyu bağlı müşteriler yaratmak ve markanın müşteri memnuniyetinde en üst seviyeye ulaşabilmesi için taşıdığı stratejik öneme değinildi.

Müşterilerine kusursuz hizmet sunmak için tam kapasite çalışmalarını sürdüren Hyundai, müşteri memnuniyeti açısından tüm hedeflerini bir kez daha masaya yatırmış oldu.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir