Hyundai N 2025 Vision GT Concept, PS4 Gran Turismo Sport ile Geri Dönüyor

By on 27 Ekim 2017

Hyundai’nin 2015 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıttığı yeni nesil fuel cell yakıt hücreli konsept modeli N 2025 Vision GT, ikonik yarış similasyonu Gran Turismo Sport’a katıldı. Bu konseptin yanı sıra ralli tutkunları için de Genesis Coupe dört farklı versiyonuyla öne çıkıyor.

Dünyanın en popüler yarış similasyonlarından biri olan Gran Turismo, yeni sürümü Sport versiyonunda Hyundai’den iki farklı modeli oyuna dahil etti. Hyundai’nin gelecekteki tasarımları ve teknolojileri hakkında önemli ipuçları veren N 2025 Vision GT Concept, Polyphony Digital’in Play Station 4 platformu için hazırladığı Gran Turismo Sport’taki en iyi yarış sınıfı olan Grup 1’de yer alıyor. Bu grupta dünyaca ünlü markaların prototip ve gerçek yarış modelleri ile yarışacak olan Hyundai N 2025 Vision GT, çok uzak olmayan bir gelecekte, gerçek yarış pistlerinde de rakipleriyle boy ölçüşecek.

Hyundai N 2025 Vision GT Concept

Görsel olarak şimdiye kadar oluşturulmuş en çarpıcı ve en gerçekci yarış simülasyonlarından biri olarak kabul edilen Gran Turismo Sport, bu konseptin haricinde ralli tutkunları için Genesis Coupe modeline de yer verdi. Grup N, Grup 3, Grup 4 ve daha fazla güç isteyenler için Grup B versiyonu bulunan Genesis Coupe, oyun tutkunlarına gerçeğe yakın bir yarış heyecanı yaşatacak.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir