Hyundai Kredi’nin Avantajları Eylül Ayında da Devam Ediyor!

By on 06 Eylül 2013

Türkiye çapındaki 71 adet yetkili satıcılarıyla beraber en kaliteli hizmetle, en iyi müşteri memnuniyetini sağlamayı ve araçlarında en üstün konforu sunmayı kendine öncelikli ilke edinen Hyundai, avantajlı satışlarına Eylül ayında da devam ediyor. Modern Premium felsefesi çerçevesinde ürün yelpazesini her geçen gün daha da geliştiren ve tüm modelleri için üstün satış avantajları sunan Hyundai, yeni araç alacak müşterileri için oldukça cazip ödeme seçenekleri sağlarken aynı zamanda Eylül ayına fiyatlarında herhangi bir artış yapmadan girmiş oluyor. Son günlerde hızla artan döviz kurlarına zıt olarak fiyatlarında zam yapmayan Hyundai’de tüm modellerde yüzde 0,85’den başlayan kredi seçenekleri sunuluyor.

Tüketici beklentilerini ve taleplerini yakından takip eden Hyundai, satın alma sürecinde müşterilerine finansman konusunda en iyi hizmeti vermek üzere Hyundai Kredi’nin avantajlarını öne sürüyor. Hyundai Kredi sayesinde müşterilerine en cazip finansman olanaklarını sunmakla birlikte satın alma sürecindeki operasyonel zorlukları da en aza indiren Hyundai, 60 aya kadar varan vade seçeneklerinin yanısıra düşük faiz oranlarıyla da dikkat çekiyor. Hyundai Kredi’nin Eylül ayındaki avantajlarına göre, Hyundai Accent Blue’nun benzinli versiyonlarında 15.000 TL için 15 ay yüzde 0 faizli kredi seçeneği öne çıkıyor. Bununla beraber Accent Blue’nun yine benzinli versiyonlarında 1.000 TL’ye varan indirimler de yapılıyor. “Şimdi Al, 2014’de Öde” imkanı da sunulan avantajlar arasında bulunuyor.

Hyundai’nin Eylül avantajlarında, meslek grupları yine özel indirimlerden yararlanmaya devam ediyor. Sağlık Çalışanları ve Çiftçiler Hyundai modellerini satın alırken özel fiyatlarla karşılaşacaklar. Elantra ve i30 modellerinden birisini alan müşterilere ise 500 TL değerindeki “Beş Yıldızlı Kredi” ücretsiz olarak hediye ediliyor. Hyundai’nin “Beş Yıldızlı Kredi” programına göre müşteriler “Medikal Asistan ve Rezervasyon Hizmetleri” gibi ayrıcalıklardan yararlanırken aynı zamanda 12 aya kadar kredi erteleme ve finansal danışmanlık gibi özel avantajlara da anında sahip olacaklar.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir