Hyundai Kona İlk Kez Kamuflajsız Görüntülendi

By on 10 Mayıs 2017

Hyundai’nin yeni kompakt crossover modeli Kona için geri sayım sürüyor. Çoğu kez kamuflajlı olarak kameralara yakalanan modelin tanıtım etkinliğinin beklendiği günümüzde Hyundai, nisan ayının son haftası içerisinde aracın ilk resmi görselini paylaşmıştı.

Nisan ayının ilk haftası içerisinde adı kesinleşen Kona, paylaşılan resmi görselinde far tasarımı ön bölümündeki çizgileriyle karşımıza çıkmıştı. Dört tekerlekten çekiş sisteminin opsiyonel olarak sunulmasının planlandığı araç uzun bekleyişin ardından nihayet ilk kez önemli tasarım hatlarını gösterir şekilde kamuflajsız olarak kameralara yakalandı.

konaspy

Portekiz’in Lizbon kentinde görüntülendiği ifade edilen Kona’da gözümüze ilk olarak gövde renginden farklı yapıda olan tavan çarpıyor. Rakibi olacağı Captur’da da gördüğümüz bu özellikle birlikte Hyundai’nin Kona’da farklı gövde ve tavan renk kombinasyonunu sunabileceğini de ilk aşamada söyleyebiliriz. Yine sınıfında fazlasıyla gördüğümüz dikkat çekici renk seçeneklerinin de sunulması beklediğimiz aracın kamuflajsız olarak görüntülenen versiyonunda turuncunun tonu göze çarpıyor.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir