Hyundai Kasko’dan Hyundai Sahiplerine Üstün Fırsatlar ve Ayrıcalıklar!

By on 27 Mayıs 2013

Hyundai Kasko’nun müşterilere sunduğu avantajlar ve sigorta sektöründeki gelişmelerin değerlendirildiği Hyundai Kasko Eğitim ve Genel Değerlendirme Toplantısı, Allianz Sigorta, Hyundai Assan ve Hyundai Bayileri bünyesinde çalışan Sigorta Müdürleri’nin katılımlarıyla Antalya’da gerçekleştirildi.

Hyundai Assan Satış Sonrası Hizmetler Genel Müdür Yardımcısı Önder Göker ve Allianz Sigorta Otomotiv Bayi ve Banka Satış Kanalları Koordinasyon Müdürü Ertuğrul Yücenur’un ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda, Hyundai Assan ve Allianz Sigorta’nın diğer yöneticileri de katılımcılar arasındaki yerini alırken, toplantıda kaskonun araç sahipleri için önemi de tekrar masaya yatırılmış oldu.

Hyundai Kasko ToplantısıHyundai Kasko’yu tercih eden Hyundai Sahipleri; Hyundai Yetkili Servisleri’nde eğitimli ve sertifikalı teknisyenler tarafından orijinal yedek parça kullanımı ve öncelikli hizmet ile daha hızlı hasar onarımı avantajından faydalanıyor. Müşteriler, yılda iki kez Hyundai Yetkili Servisleri’nde “Ücretsiz Check–Up” hizmetinden faydalanabilme gibi fırsatların yanısıra, araçlarının mekanik garantisinin korunması ve araçlarının 2.el değerinin artması gibi avantajlardan da dolaylı olarak faydalanmış oluyorlar. Ayrıca sektörde bir ilk olarak, Hyundai Kasko sahipleri evleri için eşya ve yangın, kendileri için ise sağlık teminatına hiçbir ek prim ödemeden sahip olabiliyorlar.

Hyundai Kasko, anlaşmalı tüm Hyundai Yetkili Bayi ve tüm Allianz Sigorta Acenteleri’nde Hyundai müşterilerinin hizmetine sunuluyor.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir