Hyundai Blue Card Sahiplerine Avantajlı Bakım Fırsatı

By on 01 Şubat 2017

Hyundai’nin müşteri sadakat programı Blue Card, ay sonuna kadar geçerli olacak servis kampanyası dahilinde binek ve ticari Hyundai sahiplerine çok özel fırsatlar sunuyor. Kampanyada ayrıca garantisi biten araçlar için de 226 TL’den başlayan Blue Bakım Paketi öne çıkıyor.

Satış ve satış sonrası hizmetlerine hız kesmeden devam eden Hyundai, araç sahipleri için yeni bir servis kampanyası daha sunuyor. Hyundai’nin hayatı kolaylaştıran sadakat programı Blue Card, hem yetkili servislerde hem de farklı marka ortaklıkları ile 28 Şubat tarihine kadar özel bir kampanya ile sahiplerinin karşısına çıkıyor.

Hyundai Assan, yeni servis kampanyasıyla Hyundai sahiplerine özel avantajlar sunmaya devam ediyor. Hyundai Yetkili Servisleri’ne gelerek 500 TL ve üzeri harcama yapan araç sahipleri, kampanyaya SMS yoluyla katılarak Shell’den 40 TL yakıt kazanıyor. Ayrıca kampanyaya Shell Motorist uygulamasıyla katılan Shell ClubSmart sahipleri de 50 TL değerinde 5.000 smart puan kazanacak. Kampanya dahilinde ayrıca garantisi biten Hyundai modelleri için de 226 TL’den başlayan Blue Bakım Paketi ayrıcalığı sunuluyor.

Hyundai, aracını kışa hazırlamak, aracına ücretsiz check-up yaptırmak, Blue Card ile birlikte sunulan avantajlardan yararlanmak ve en yeni Hyundai modelleriyle test sürüşü yapmak isteyen tüm müşterilerini Yetkili Servisleri’ne davet ediyor. Kendilerine en yakın Hyundai Yetkili Satıcı ve Servisleri’ni öğrenmek isteyenler www.hyundai.com.tr adresini ziyaret edebilirler.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir