Hyundai Blue Card İle Yaz Keyfi Sürüyor!

By on 30 Temmuz 2013

Satış Sonrası hizmetlerine her geçen gün bir yenisini daha ekleyen Hyundai, Ramazan Bayramı öncesi Hyundai sahiplerine üstün avantajlar sunuyor. Hyundai Yetkili Servislerinde, 29 Temmuz ve 17 Ağustos tarihleri arasında ücretsiz check up veya bakım yaptıracak olan Hyundai sahipleri, özel fırsatlardan yararlanacak. Sadece Hyundai Blue Card sahiplerine özel kampanyada periyodik bakım, klima, fren, debriyaj parça ve işçiliğinde yüzde 18 KDV avantajı sunuluyor.

Hyundai Blue Card17 Ağustos tarihine kadar sürecek olan bayrama özel kampanyada, Hyundai Yetkili Servislerini ziyaret ederek ücretsiz check up yaptıran Hyundai sahipleri, güvenle yola çıkmış olacak. Üstelik kampanya boyunca Hyundai Kasko satın alan tüm Blue Card sahiplerine yüzde 40 periyodik bakım işçiliği kazandıran 3.000 Blue Puan da hediye edilecek. Ayrıca anlaşmalı servislerden 4 adet lastik alımlarında 60 TL fiyat avantajı da Hyundai sahiplerini bekleyen bir diğer fırsat olacak.

Hyundai, periyodik bakım, klima, fren, debriyaj parça ve işçiliğinde KDV tutarında fiyat avantajından yararlanmak ve Blue Card’ın fırsatlarla dolu dünyasına adım atmak için herkesi Yetkili Servisleri’ne davet ediyor. Daha fazla ayrıntılı bilgi almak isteyenler www.hyundai.com.tr adresini ziyaret edebilirler.

 

 

 

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir