Honda’nızın ‘Ürün Güncelleme”Lerini Webden Öğrenin!

By on 23 Haziran 2014

Honda severlerin araçlarından maksimum oranda faydalanmalarını kendisine görev edinen Honda, müşterilerine yeni bir hizmet sunuyor. Honda kullanıcıları artık Honda’larının “Ürün Güncelleme” bilgilerine www.honda.com.tr’den ulaşabilecekler.

1995 model ve üzeri Honda otomobil veya motosiklet sahipleri, http://honda.com.tr/guncelleme-kampanyasi internet adresine ulaştıktan sonra kendilerine sorulan “Ad-Soyad, Plaka no, Şase No, Telefon No ve E-posta adresi” bilgilerini doldurarak yaptıkları sorgulama ile kullandıkları otomobil veya motosiklette bir güncelleme olup olmadığını kolayca öğrenebiliyorlar. Araçlarının ürün güncelleme kampanyalarına dahil olması durumunda ise sorgulama ekranını takip eden form yardımıyla tercih edecekleri bir Honda Yetkili Servisi’nden randevu alarak güncellemeyi ücretsiz yaptırabiliyorlar. Ürün güncelleme kampanyalarının herhangi bir geçerlilik süresi bulunmuyor ve güncellemeler için yetkili servisler tarafından herhangi bir ücret talep edilmiyor.

Honda Türkiye Başkanı Hideto Yamsaki, sunulan bu yeni hizmet ile ilgili olarak, “Ürün güncelleme kampanyalarında asıl hedef, müşterilerimize Honda kalitesini ve güvenliğini uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde sunmaktır. Sunduğumuz bu yeni hizmet ile de ürünlerindeki güncellemelerden haberdar olmayan müşterilerimize ulaşabilmeyi ve ömür boyu geçerli olan bu güncellemeleri kendilerine sunabilmeyi hedefliyoruz” dedi.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir