Honda’dan Yeni Atamalar Gerçekleştirildi!

By on 03 Nisan 2012

Honda Türkiye’de 02 Nisan 2012 itibariyle bazı yöneticilerin görevleri değişmiştir. Buna göre görev değişikliği yapılanlara bizde oto sevdası olarak başarılar dileriz.

Kadir Kutluay / Pazarlama ve Planlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

1997 yıllında Honda Türkiye A.Ş’de Yedek Parça Satış Sonrası Bölge Müdürü olarak iş hayatına başlayıp sırası ile Yedek Parça Müdürlüğü, Motosiklet Satış ve Pazarlama Müdürlüğü, Araç Satış Kıdemli Müdürlüğü ve ardından Projeler Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Kutluay son olarak Honda Türkiye Pazarlama ve Planlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine atandı.

Güray Yücel / Pazarlama Müdürü

İş hayatına 1994 yılında Tofaş/Fiat’ta Reklam ve Promosyon Uzmanı olarak başlayan Güray Yücel,  1997-2000 yılları arasında ToyotaSA’da Reklam, Halkla İlişkiler ve Etkinlik Yöneticisi olarak görev yaptı.

2000 yılında Honda Türkiye’de Pazarlama Şefi olarak çalışmaya başlayan Yücel, sırasıyla Pazarlama Müdürlüğü, Motosiklet Satış ve Pazarlama Müdürlüğü, Otomobil Satış Müdürlüğü görevlerini üstlendi. Yücel son olarak Honda Türkiye Pazarlama Müdürlüğü görevine atandı.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir