Honda’da Çalışan Eğitimleri Tek Çatı Altına Toplandı!

By on 21 Şubat 2014

Honda eğitim birimini ayrı bir kimliğe büründürmek isteyen Honda Türkiye, mevcut ve gelecekte ortaya çıkacak eğitim ihtiyacı için Honda Akademi’nin açılışını gerçekleştirdi. Honda Türkiye CEO’su Hideto Yamasaki, Honda Akademi açılış kurdelesini, Honda’nın geleceği Şişli Endüstri Meslek Lisesi öğrencileriyle birlikte kesti.

Satış ve satış sonrası hizmetlerde çalışanlarımızın becerilerinin arttırılması ile müşteri memnuniyetini daha üst seviyelere taşınmayı amaçlayan Honda Türkiye, 21 Şubat tarihinde Honda ailesinin bir bireyi olmak adına ilk adımı atan yeni çalışanları için Honda ve ürünlerinin, Honda felsefesinin yanı sıra tarihi ve prensiplerinin paylaşılacağı Honda Akademi’nin açılışını gerçekleştirdi. Honda Akademi açılışını gerçekleştiren Honda Türkiye CEO’su Hideto Yamasaki, “Kuruluşundan bu yana markamızı yönlendiren ve felsefemizin temelini oluşturan ‘Bireye Saygı’ ilkesi doğrultusunda tüm çalışma arkadaşlarımızın hırslarını, kabiliyetlerini ve potansiyellerini geliştirebilecekleri bir çalışma ortamı sağlamayı amaçlıyoruz,” dedi. Honda Akademi’de bilgi ve beceri eğitimi, ürün eğitimleri ve bireysel gelişim eğitimleri gerçekleştirilecek.

Honda Akademi_AcilisHonda Rüya Takımı yarışması gerçekleştirildi

Üstün müşteri memnuniyeti hedefi doğrultusunda Türkiye’nin en iyi Honda teknisyeninin belirleneceği Honda Rüya Takımı yarışması da gerçekleştirildi. Honda Türkiye’nin ülke çapındaki servis teknisyenlerinin beş kategoride katıldığı yarışmada İlk Seferde Doğru Tamir kategorisini Honda Bora’dan Salih Yıldırım, Otomobil Senior kategorisinde Honda Bora’dan Cengiz Daşçı, Motosiklet Senior kategorisinde Honda Esengül Kardeşler’den Ahmet Kaya ve Otomobil Junior kategorisinden Honda Cem’den Enes Gürsakal kazandı. İlki 1995 yılında gerçekleştirilen Rüya Takımı yarışmasının bu yıl 10’uncusu gerçekleştirildi. Türk Rüya Takımı, katıldığı tüm global Honda yarışmalarında ilk 3’te yer almayı başardı.

 

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir