Honda CR-V Roadster Sürprizi Geliyor

By on 31 Mart 2018

Range Rover ailesinin giriş seviyesinde yer alan Evoque, 2011 yılından beridir kompakt sınıfta ailesinin genlerini başarılı bir şekilde temsil ediyor. Standart versiyonlarından ardından kısa süre önce Convertible olarak da satışa sunularak bu sınıfta pek fazla görmediğimiz örnekleri arasında dahil olan Evoque, kullanıcı deneyimini keyifli bir boyuta taşımakla meşgul.

Kullanıcıların ilgisiyle doğru orantılı olarak hemen her üreticinin bir ucundan tuttuğu bu sınıfa Honda’dan gelen sürpriz hamle belki de “bu zamana kadar sen neredeydin!” bile dedirtebilir. Dünyanın en çok satan modellerinden birisi olan CR-V‘yi Range Rover Evoque’a rakip (!) olarak Roadster versiyonuna kavuşturan Japon üretici, meraklıları için satış sürecini de beklenenin çok ötesinde gerçekleştirecek. Eğer her şey yolunda giderse Honda CR-V Roadster’ı 1 Nisan’da gündemde göreceğiz.

hondacrvr1

Otomobil dünyasının büyük bir keyifle dahil olduğu 1 Nisan temelli model ve aksesuar furyasına bu yıl beklenenden erken dahil olan Honda, karşımıza bu keyifli projeyle çıkıyor. CR-V’nin B sütunundan itibaren işe koyulduğunu gördüğümüz marka mühendisleri, belirlenen noktadan itibaren tavandan komple kurtularak Roadster projesini oluşturmaya karar vermiş. Kullanıcılara ağırlıklı olarak kışın keyifli sürüş sunan SUV modellerinin bu karakterine yeni boyut getirmek adına düşünüldüğüne inandığımız bu proje aslında beraberinde gelecek benzerlerinin de habercisi. Önümüzdeki günlerde örnekleriyle çokça karşılaşacağımız bu 1 Nisan şaka bombalarına hazırlıklı olmakta fayda var.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir