Günde 19 TL’ye Ford Fırsatını Sakın Kaçırmayın!

By on 13 Temmuz 2012

Temmuz’un en sıcak fırsatını sunan Ford, otomobil almayı düşünenlere hayalindeki aracı günde 19 TL’den başlayan taksitlerle sahip olmayı teklif ediyor. Cazip taksit seçeneklerinin yanı sıra Temmuz ayı kampanyası dahilinde Fiesta, Mondeo, C-MAX ve Transit Connect modellerinde otomobilseverleri ayrıca özel indirimler bekliyor.

Türkiye’nin 11 yıldır aralıksız lider markası Ford, Temmuz ayına özel kampanyası ile otomobilseverleri günde sadece 19 TL’den başlayan fiyatlarla hayallerindeki Ford’a kavuşturuyor. Müşterilerine cazip peşinat ve düşük kredi oranı avantajları sunan Ford, binek ve ticari modellerde 18 bin TL’ye 18 ay için sıfır faiz uyguluyor. Ford aynı zamanda müşterilerine Ford Options ayrıcalığından faydalanma imkanı da sunuyor.

7 bin 625 TL peşinatla günde 29 TL’ye Focus fırsatı

Binek ve ticari modellerde 60 aya varan vade seçenekleri ile otomobil satın almak isteyenleri Ford marka araçla buluşturan Temmuz kampanyası ile sadece 7 bin 625 TL’lik peşinatla Focus’a günde 29 TL’ye sahip olmak mümkün. Kampanya kapsamında günde 19 TL’ye Ford Fiesta sahibi olunabilirken Transit ve C-MAX’e günde 29 TL, Mondeo’ya da günde 39 TL’ye sahip olunabiliyor. Temmuz ayının en cazip teklifi olan Transit Connect’e sahip olmak için sadece 4 bin 915 TL peşinat vermek ve günde 19 TL ödemek yeterli.

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir