Goodyear Lastiklerine, Bonus Card ile 12 Taksitle Sahip Olabilirsiniz…

By on 18 Nisan 2012

Goodyear, Bonus üyesi satış noktası olan bayilerinden 31 Mayıs’a kadar lastik satın alan Garanti Bankası Bonus, Flexi, Money Visa ve ticari kart sahiplerine peşin fiyatına 12 taksit uyguluyor.

Her zaman yenilikçi ve üstün teknolojilere sahip güvenli lastikleri, tüketicilerin bütçelerini destekleyecek kampanyalarla sunan Goodyear, Garanti Bankası ile birlikte gerçekleştirdiği kampanya ile, 31 Mayıs tarihine kadar Garanti Bankası Bonus, Flexi, Money Visa ve ticari kart ile ticari ya da tüketici lastiği alışverişi yapan müşterilerine peşin fiyatına 12 ay taksitlendirme avantajı sunuyor.

Goodyear’dan Bonus’a özel 12 taksit…

Goodyear’ın Bonus üyesi bayi ve satış noktalarında geçerli olan kampanya ile Garanti Bankası Bonus, Flexi, Money Visa ve ticari kartlara peşin fiyatına 12 ay taksit uygulanabilecek.

Deniz Bonus, Şeker Bonus, TEB Bonus, ING Bonus, Eurobank Tekfen Bonus, TFKB Happy Banka Kartları’nın da dahil olduğu kampanyada, Flexi kartlar için “EVET GOODYEAR” yazıp boşluk bırakarak, harcama yapılan kartın son 6 hanesiyle beraber 3340’a SMS gönderilmesi yeterli olacak.

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir