FORD’UN HIRÇIN ÇOCUĞU RANGER !

By on 13 Ağustos 2018

Sıkı durun ayaklarınızı yerden kesecek tutkuyla karşı karşıyasınız. Kemerlerinizi bağlayın, kalp atışınızı ortalamanın altına düşürün, adrenalin dolu bir maceranın tam içine düşeceksiniz.

Yerden 23 cm yükseklikte cesur fırtına heybetiyle göz kamaştırıyor, tozlu yollarda. Tozu dumana katmaya hazır mısınız ? Haydı Ranger beklemeye gelmez, başlayalalım !

2.2. L TDCI Duratorq Dizel motor 6 ileri otomatik & manuel şanzuman , 160 beygir 385 Nm tork ile performansı gücüne güç katıyor. Arazide devleşiyor resmen. Korkunun yeri yoktur kimliğinde, diğer araçların gitmeye cesaret edemediği yerlere gider, erişilmez yolların izini sürer.

Daha fazla , daha fazlasını istiyorsan hayatta, en iyisi benim olmalı diyorsan 3.2. L TDCI 200 PS 470 Nmtork ile uçuşa hazırız, copilot ! Her iki motor seçeneğiyle dayanıklılığın , sağlamlığın ve güvenilirliğin içinde sadece yola hakim olman yeterli olacaktır. Unutma hakimiyet avuçlarının içinde.

Hayat dediğin inişli çıkışlı, karlı yağmurlu, güneşli olabilir hepimiz için. Kötü yüzeylerde, çamurlu parkurlarda iniş çıkışlı manevralarda, her türlü sürüş koşullarında ağır devir takviyesi ( 4H ), düşük devir takviyesi ( 4L ) ile sıkı bir dosta sahipseniz, size hiçbir şey olmayacaktır hayatta.

Yoldaş dediğin senin her halinde yanındadır ya, her araziye uygun seçilebilir çekiş gücü ile yoldaşınızı siz belirleyin !

Ranger, sizin cesur yanınız ve seçilmek için yollara çoktan düştü göz kırpmanı bekliyor adeta.

Bodrum ‘dasın Günbatımı Turuncusu ile ayışığı yakamoz vuruyor sahile. Ege’nin incisi Çeşme ‘desin Ege Mavisi gökyüzüne takılıyor yansıman. Önümüz bayram, memlekete gidip annemi göreyim elini öpüp hayır duasını alayım diyorsan da Fırtına Gri tutsak eder seni fırtına yüreğinden. Memleket yolları tozlu, taşlı ve hasret dolu. Sen seç , Ranger seninle olacaktır.

IMG-20180813-WA0019

Her duyguda seninle bu hırçın çocuk. Güven verici, geliştirilmiş Elektronik Denge Sistemi ve kontrol mekanizmasıyla sınıfında lider. 3500 kg çekme kapasitesi ile en zorlu görevlerinin hakkını sonuna kadar verir. Zorlukların üstesinden geldikçe güçlenirsin , gücünü zorluklardan alıyor desem abartmış olmam.

Sınıfıın en iyi diz mesafesine sahip, konfor rahatlık da seninle. Uzun yolculuklarda, yol tutuşuna, gücüne, performansına , çekiş gücüne ve performansına inanarak yola çıkanlar, hiç bir zaman yolda kalmadı.

Sürüş deneyiminde ezber bozduran meydan okuması senin kalbinden vuracaktır , emin ol. Dokunman ve sadece kendini Ranger’a teslim etmen her şeyin başlangıcı olabilir.

Suda dans etmek mi istiyorsun, o halde sudan geçme kapasitesi 80 cm olan modern ama cesur , şık ama dayanıklı gelişmiş ama etkiyeci terminatör ile tanışmaya ne dersin? O halde heybetine aşık olduğum aracı bir de bizden dinleyin !

İşini sev, farkındalığını ortaya koy.

Yollar sizin…

Özen ACAR

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir