Finans Mazda’dan Lansmana Özel Fırsatlar!

By on 05 Haziran 2012

Mazda müşterileri için yepyeni bir finansman modeli olan ve geçtiğimiz günlerde tanıtımı gerçekleştirilen FİNANS MAZDA’dan lansmana özel avantajlı kredi olanakları sunuluyor.

Mazda sahibi olmak isteyenlerin hayatını kolaylaştırmak amacıyla tasarlanan FİNANS MAZDA’nın Haziran ayına özel kampanyasında “Mazda 3 Dizel Comfort” modelinde, 35.000TL’ye  yüzde “0” faiz ve 12 ay vade imkanı sunuluyor. Bu sayede tüketiciler bu modele özel olarak vergiler hariç araç bedelinin tamamını kredilendirme imkanı elde ediyorlar. Ayrıca Mazda’nın diğer tüm modellerinde 20 bin TL için “0” faiz ve 20 ay vade seçeneği uygulanabiliyor.

Mazda3’te yer alan 115 beygir gücündeki 1.6 litrelik dizel motor, 100 km’de sadece 4.3 litre yakıt kullanır ve 100 km’de 115 gram CO2 üretir.

Mazda3 kompakt segmentinin en güvenli araçları arasındadır. Kasım 2009’da Euro NCAP çarpışma testinde beş yıldız almıştır. Mazda3 Dizel’de ABS, EBD, Acil fren desteği (EBA), çekiş kontrol sistemi (TCS), DSC, ön, yan ve perde hava yastıklarının yanı sıra otomatik olarak yanan tehlike lambaları sayesinde, otomobilleri ani bir fren manevrasının ardından uyaran Acil durum sinyal sistemi (ESS) standart olarak bulunmaktadır.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir