Fiat’tan “Yenilenen Fiat Punto’yla Hayatın Hızını Yakala” Sloganlı Reklam Filmi!

By on 06 Şubat 2012

Fiat’ın küçük hatchback sınıfında yer alan yenilenen temsilcisi Fiat Punto için Türkiye’de çekilen devam niteliğindeki reklam filmi kısa sürede yine dikkatleri üzerine toplamayı başardı. İlk olarak geçtiğimiz yıl ekranlara gelen “Fiat Punto Evo ile Hayatın Hızını Yakala” sloganlı ve ödüllü reklam filminin devamı olan yeni iletişim kampanyasında yenilenen Fiat Punto modeli yine esprili bir senaryoyla ve “Yenilenen Fiat Punto’yla Hayatın Hızını Yakala” sloganıyla ön plana çıkarılıyor. İlk filmde oynayan çiftin yeni Fiat Punto’yla başrolde olduğu reklam filminde yine aynı geceye denk gelen randevularına yetişmeye çalışan gencin hikâyesine yer veriliyor.

 

Ülkemizde ikisi benzinli olmak üzere toplam 4 motor ve 3 farklı donanım seçeneğiyle 32 bin 330 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim satış fiyatıyla satışa sunulan yeni Fiat Punto’nun hem benzinli hem de dizel motor seçeneklerinde Dualogic otomatik şanzıman isteğe bağlı olarak tercih edilebiliyor.

 

Fiat Türkiye’nin küçük hatchback sınıfında yer alan ve yenilenen iddialı modeli  “Fiat Punto” için hazırladığı ve “Yenilenen Fiat Punto’yla Hayatın Hızını Yakala” sloganıyla ekranlara gelen reklam filmiyle taçlandırdığı iletişim kampanyası dikkatleri üzerine çekiyor.

Bir devam niteliğinde senaryoya sahip reklam filminde, aynı geceye 3 farklı randevusu denk gelen gencin, yeni Fiat Punto’yla yaşadığı maceralı yolculukları esprili bir dille yansıtılıyor.

Leo Burnett ve Fiat Türkiye imzalı reklam filminde yapmak istediği her şeyi yeni Fiat Punto sayesinde rahatlıkla gerçekleştiren gencin bu sayede de hayatın hızını yakalayabilmesi vurgulanıyor. Çekimleri 3 gün boyunca Nişantaşı, Sultanahmet, Çengelköy gibi farklı semtlerde gerçekleştirilen reklam filminde, Maroon 5’ın seslendirdiği “Moves Like Jagger” isimli parçası, yeni Fiat Punto’nun dinamizmine eşlik ediyor. Yönetmen Carl Prechezer tarafından çekilen ve Or Lul ile Sera Tokdemir gibi genç isimlerin yer aldığı “Hayatın Hızını Yenilenen Fiat Punto’yla Yakala” sloganlı reklam iletişimi kampanyası, televizyon filmi dışında, basın, outdoor, sinema ve dijital aktivitelerle de destekleniyor.

 

Ülkemizde ikisi benzinli olmak üzere toplam 4 motor ve 3 farklı donanım seçeneğiyle satışına başlanan yeni Fiat Punto’da isteğe bağlı olarak hem benzinli hem de dizel motor seçeneklerinde Dualogic otomatik şanzıman tercih edilebiliyor. 32 bin 330 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim satış fiyatıyla rekabetçi yanını da ortaya koyan yeni Fiat Punto, üstün teknolojili konfor ve güvenlik donanımlarıyla fark yaratıyor.

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir