Fiat’tan Yaza Özel Kampanya!

By on 12 Temmuz 2013

Tofaş çatısı altında bulunan Fiat, temmuz ayına özel düzenlediği kampanyalarla, müşterilerine özel imkanlar sunuyor.

Fiat açıklamasına göre, kampanya kapsamında Fiat’ın Türkiye’de satışa sunduğu Linea, Punto, Bravo, 500C, 500L modellerinden birini tercih eden müşterilerin, peşin alımlarda anahtar teslim fiyatı üzerinden 750 lira ile 3 bin 500 lira arasında nakit indirimi kazanıyor.

Ödeme tercihini uzun vadeli ve düşük faizli krediden yana kullanmak isteyen Fiat müşterileri de, Freemont, Yeni Panda ve 500L modellerinin dışında Koç Fiat Kredi’nin sunduğu, 18 bin liraya 2 yıl vadeli yüzde 0 faizli kredi ve 30 bin liraya 60 ay vadeli yüzde 0,67 faizli kredi imkanından faydalanabiliyor.

Fiat Freemont ve 500L modellerine özel olarak ise, müşterilere hem 60 ay vade hem de “Yarısı Peşin Yarısı Seneye Tek Ödemeli” seçeneğiyle yüzde 0,89 faizli kredi imkanı sunuluyor.

Açıklamada, Fiat’ın, yolcu sadakat programı Miles&Smiles üyeleri için, Türk Hava Yolları ile ortaklaşa hayata geçirdiği Bonus Mil kampanyasının 30 Eylül’e kadar uzatıldığı bildirildi.

Bonus Mil Kampanyası ile Fiat Freemont alan Miles&Smiles üyeleri 50 bin mil, Yeni Fiat Linea, Linea Classic, Fiat Bravo, Fiat 500, Fiat 500C ve Fiat 500 by Gucci modellerinden birini alan müşteriler 15 bin mil, Punto ve Yeni Fiat Panda’yı tercih eden müşteriler ise 10 bin mil kazanıyor.

 

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir