Fiat’tan Mart Ayına Özel Cazip Fırsatlar

By on 17 Mart 2016

İlkbaharın ilk günlerinde yepyeni bir otomobile sahip almak isteyenlere benzersiz fırsatlar sunan Fiat, cazip ödeme ve satın alma koşullarıyla ön plana çıkıyor. 18 bin TL’ye kadar 12 ay vadeli ve 0 faizli kredi imkanı sunan Fiat, ayrıca 2016 model Linea ile Doblo ve Fiorino Panoroma modellerinde  5 bin TL’ye varan indirimler sunuyor. 

Egea Sedan modeliyle otomobilseverlerin kalbini fetheden Fiat, düzenlediği mart ayı kampanyası kapsamında sunduğu cazip satın alma koşullarıyla dikkat çekiyor. İlkbaharın ilk kampanyasında 18 bin TL’ye kadar 12 ay vadeyle 0 faizli kredi imkânı sunan Fiat, daha uzun vade ve daha az peşinat ödemek isteyenlere ise 30 bin TL’ye kadar 24 ay vade ve % 0.99 faizli kredi fırsatı sağlıyor.

Ezber bozan Fiat Egea Sedan, mart ayına özel 50 bin 900 TL’lik başlangıç fiyatıyla dikat çekerken, Fiat 500 modeli ise 51 bin 400 TL’lik anahtar teslim başlangıç fiyatlarıyla ön plana çıkıyor. Türkiye’de ailelerin favorisi Fiat Linea ise 45 bin 950 TL’den başlayan fiyatlarla Fiat showroomlarında otomobilseverleri bekliyor.

 

 

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir