Fiat’tan Bravo Modeline Özel Facebook Kampanyası Tam Gaz Devam Ediyor!

By on 13 Temmuz 2012

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de otomotiv sektöründe sosyal mecraları en başarılı ve farklı kullanan markaların başında gelen Fiat’ın Türkiye’deki Facebook marka sayfası, Temmuz ayında 700 bininci üyeye merhaba dedi.  Tofaş çatısı altında yer alan Fiat Türkiye’de kompakt hatchback sınıfındaki modeli Fiat Bravo için ilk olarak geçtiğimiz ay start verdiği Facebook üzerinde kurgulanan indirim kampanyasına 700 bin üye şerefine devam ediyor.

Kampanya kapsamında Fiat Türkiye’nin Facebook sayfasında yer alan “Bravo Alana Bravo” uygulaması üzerinden “Bana Bravo” formunu doldurarak kampanya şifrelerini alan müşteriler, Fiat satış bayilerine gittiklerinde 1500 TL’lik indirimin sahibi oluyorlar. “Bravo Alana Bravo” sloganlı kampanyadan Facebook kullanıcılarının bizzat kendisi yararlanabileceği gibi, “Arkadaşıma Bravo” formunu doldurarak kampanyayı önerebilmeleri ve arkadaşlarının da 1500 TL’lik indirimden yararlanabilmeleri imkânı sunuluyor.

Sınıfındaki önemli rakipleri karşısında iddialı fiyat/fayda orantısıyla ön plana çıkan Fiat Bravo, Temmuz ayı boyunca Facebook kampanyasına kayıt sonrasında sağlanan 1500 TL indirim ile birlikte 36 bin 850 TL’den başlayan anahtar teslim satış fiyatıyla da dikkat çekiyor.

Fiat Türkiye, www.facebook/FIATTurkiye adresli Facebook marka sayfasının 700 bin üyeye ulaşmasının şerefine geçtiğimiz ay başlattığı ezber bozan Fiat Bravo kampanyasına Temmuz ayında da devam ediyor. Kampanya kapsamında Fiat Türkiye’nin Facebook sayfasında yer alan “Bravo Alana Bravo” uygulaması üzerinden “Bana Bravo” formunu doldurarak kampanya şifrelerini alan müşteriler, Fiat satış bayilerine gittiklerinde 1500 TL’lik indirimin sahibi oluyorlar. Bravo Alana Bravo” sloganlı kampanyadan Facebook kullanıcılarının bizzat kendisi yararlanabileceği gibi, “Arkadaşıma Bravo” formunu doldurarak kampanyayı önerebilmeleri ve arkadaşlarının da 1500 TL’lik indirimden yararlanabilmeleri imkânı sunuluyor. Önerdiği arkadaşının kampanya kapsamında 31 Temmuz’a kadar Fiat Bravo alması durumunda ise öneren Facebook kullanıcısına da “Komple Oto Koruma” hizmeti hediye ediliyor.

Facebook kampanyasına kayıt sonrasında sağlanan 1500 TL indirim ile birlikte 36 bin 850 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim satış fiyatıyla ve fiyat/fayda orantısında dikkat çekici donanım paketleri sunan Fiat Bravo, Active Plus, Dynamic Plus ve Sports Style adı verilen 3 ekipman seviyesiyle tercih edilebiliyor. Euro NCAP’ten yolcu ve araç güvenliğinde 5 yıldız, çocuk güvenliğinden ise 3 yıldız almayı başarabilen Fiat Bravo, hem aktif hem de pasif güvenlik sistemleriyle yolcularını maksimum korumayı başaran modellerin başında yer alıyor.

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir