Fiat’tan Bahar Temizliği Kampanyası!

By on 09 Nisan 2012

Ülkemizde Tofaş çatısı altında birçok başarıya imza atan Fiat’ın “Fiat Hizmetler” adı altında sunduğu gelişmiş ve yaygın satış sonrası faaliyetleri kapsamında Nisan ayı itibariyle yeni bir kampanyaya start verildi. Fiat’ın “Bahar Temizliği Kampanyası” kapsamında % 25 indirimle 299 TL’ye komple oto koruma hizmeti sunuluyor. Detaylı iç temizlik ile boya koruma/çizik giderme ve motor temizleme hizmetleri sunan kampanya, 15 Mayıs’a dek devam edecek.

Fiat Türkiye, Nisan ayında start alan ve 15 Mayıs tarihine kadar sürecek komple oto koruma hizmeti sunan yepyeni bir “Bahar Temizliği” servis kampanyasına start verdi. Kampanya kapsamında marka, yaş ve model sınırlaması olmaksızın Fiat servislerine gelecek tüm otomobil ve hafif ticari araç sahiplerine, 299 TL’ye komple oto koruma hizmeti sunuluyor. Kış aylarının araçlar üzerindeki yıpratıcı etkilerini minimize etmeyi amaçlayan % 25 indirimli komple oto koruma hizmeti kapsamında detaylı iç temizlik, boya koruma/çizik giderme ile motor temizleme ve parlatma hizmetleri de sunan “Bahar Temizliği Kampanyası”, 15 Mayıs tarihine dek devam edecek.

Fiat’ın komple oto koruma kampanyası kapsamında; komple temizlik ve koruma hizmeti sağlanıyor. Komple oto koruma kapsamında çizik giderme ve boya koruma işlemleri gerçekleştirilirken, detaylı iç temizlik ile otomobil içerisinde zamanla oluşabilecek leke, toz ve kötü kokular gideriliyor. Tüm bu işlemlere ek olarak motor temizleme ve parlatma işlemi sayesinde otomobilin motor bölümünde toz, yağmur ve çamur gibi dış etkenler nedeniyle oluşan kirlenmeye karşı koruma sağlanıyor.

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir