Fiat’tan 0 Faizli Nisan Kampanyası

By on 18 Nisan 2016

Nisan ayında da benzersiz satın alma fırsatları sunan Fiat, cazip ödeme ve satın alma koşullarıyla ön plana çıkıyor. Yeni bir otomobile sahip olmak isteyenlere 30 bin TL’ye varan 0 faizli kredi imkanı sunulurken; kampanyada ayrıca 5 bin TL’ye varan indirim ayrıcalıkları da sunuyor.

Fiat, nisan ayında da benzersiz bir kampanyaya imza atıyor. Egea Sedan modeliyle otomobilseverlerin kalbini fetheden Fiat, yepyeni bir otomobil hayali kuranlara cazip koşullar sunuyor. Fiat Egea, Linea, tüm 500 Ailesi, Doblo ve Fiorino Panorama modelleri için 15 bin TL’ye 15 ay vadeli ve 0 faizli kredi imkânı sunan Fiat, daha uzun vade ve daha az peşinat ödemek isteyen müşteriler için ise yüzde 1.09 sabit faizli kredi fırsatı sağlıyor.

Ezber bozan Fiat Egea Sedan, nisan ayına özel 50 bin 900 TL’lik başlangıç fiyatıyla dikat çekerken, Egea’nın tam otomatik vitesli 1.6 E-Torq benzinli versiyonu ise 60.900 TL’ye satışta sunuluyor. Fiat Panda modeli ise 41 bin 900 TL’lik anahtar teslim başlangıç fiyatlarıyla ön plana çıkıyor. Türkiye’de en çok tercih edilen  otomobil Fiat Linea ise 45 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla Fiat showroom’larında otomobilseverleri bekliyor.

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir