Fiat’ın Şubat Kampanyasında Yok Yok, 6 bin 900 TL’ye Varan İndirimler Var!

By on 13 Şubat 2012

Tofaş çatısı altında yer alan Fiat Türkiye, Şubat ayında da etkin ve üstün satın alma kolaylıkları sunan yeni bir kampanyayla yeni bir hafif ticari araç satın almayı planlayan müşterilerine sesleniyor. Fiat Türkiye’nin Fiat Doblo’dan Fiat Ducato’ya, Fiat Fiorino’dan Fiat Scudo’ya tüm modelleri için geniş çaplı satın alma kolaylıkları sunan kampanyası kapsamında, %16’ya varan indirim fırsatı sunuyor. Koç Fiat Kredi desteğiyle Fiat Finans’tan kredi kullanacak olan müşterilere Fiat markalı hafif ticari araç satın alma aşamasında ise 15 bin TL’ye kadar kredi kullanımlarında 15 aya kadar vadeyle % 0 faiz imkânı da sağlanıyor. 

Fiat Türkiye, Şubat ayına özel ve cazip imkanlar sunan ve hafif ticari araç satın almayı planlayan müşteriler icin çok cazip seçenekler sunan yepyeni bir kampanyaya start verdi. 29 Şubat tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında Fiat Türkiye, başta Fiat Doblo ve Fiat Fiorino olmak üzere tüm hafif ticari araç modelleri için 15 bin TL’ye kadar kredi kullanımlarında 15 aya kadar vadeyle % 0 faiz ayrıcalığı da sağlıyor. Bununla birlikte kampanya kapsamında Fiat Doblo ve Fiat Doblo Classic’ten Fiat Ducato’ya, Fiat Fiorino’dan Fiat Scudo’ya ister peşin ister kredi kullanarak Fiat markalı hafif ticari araç satın alacak müşterilere, 6 bin 900 TL’ye varan benzersiz indirim imkânı sağlanıyor.

Satın alma tercihini Yeni Doblo’nun Combi Premio, Elegance, Mylife donanım versiyonlarından yana kullananlara ekstra % 3; Fiat Fiorino’nun Combi Emotion ve Trekking donanım versiyonlarıyla Ducato Otobüs’ten yana kullanacak olan müşterilere ise ekstra % 2 indirim daha uyguluyor. Üstelik nakit alımlarda tüm ticari araç modellerinde müşterilere % 2 daha ek nakit indirimi uygulanan kampanya kapsamında Fiat showroomlarına gelerek test sürüşü yapan tüm müşterileri ise sürpriz hediyeler bekliyor.

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir