FIAT’dan Cenevre Otomobil Fuarı Yenilikleri

By on 05 Mart 2017

Cenevre Otomobil Fuarı’na sayılır günler kala FIAT, organizasyonda sergileyeceği modellere son seçenekleri eklemeye devam ediyor. Geçtiğimiz süreçte 124 Spider ve 500 modellerini Cenevre’ye getireceğini açıklayan marka 500X ve Egea için geliştirdiği özel versiyonların ilk detaylarını yayınlayarak organizasyona getireceğini resmi olarak duyurdu.

Özel versiyonlarla birlikte üzerinde küçük değişimler yapılmış dört tekerlekten çekiş altyapısına sahip olan Fullback Cross da FIAT standının öne çıkan modellerinden bir tanesi olacak.

fiat500s1-1000x562

FIAT’ın 500X’e özel olarak geliştirdiği S-Design versiyonunda mat yeşil renk seçeneği, ön tampon, yan etekler arka ışıklandırma ve 18 inçlik jantlar program kapsamında göze çarpan elemanlar arasında yer alıyor. Fiyat bilgisi henüz açıklanmaya modelde 140 beygir güç üreten 1.4 litrelik multijet motor ve çift kavrama DCT şanzıman görev yapıyor.

fiat500s4-1000x562

Çıktığı ilk günden itibaren satış rakamalarıyla markanın yüzünü güldüren Egea’nın (TIPO) S-Design versiyonunda ise Piano Black ızgara, bi-xenon farlar, yeni tasarıma sahip jantlar ve dört farklı renk seçeneği sunuluyor. İçerisinde de Piano Black detayları beraberinde getiren S-Design geliştirmesinde deri-kumaş karışımı detayları direksiyon ve viteste de görmek mümkün. FIAT Egea’nın bu özel versiyonlarında da standart modellerde sunulan 1.4 litre benzinli ve 1.6 litre dizel seçeneklerini sunuyor. Cenevre’nin en zengin bölümlerinden bir tanesi olacak FIAT standının detaylarını önümüzdeki hafta içerisinde göreceğiz.

fullbacks1-1000x562

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir