Fiat, Profesyonel Ticari Araçları İçin Tomtom’u Seçti!

By on 20 Mayıs 2014

~TomTom yeni Ducato serisi için entegre navigasyon çözümleri sağlıyor~

TomTom bugün Fiat ile uzun soluklu bir ortaklığın genişlemesini duyurdu. Fiat Profesyonel araçlarının en çok satan serisi olan yeni Fiat Ducato, TomTom’un tamamen entegre ve son model navigasyon çözümü ile donatılmış olacak.

TomTom, Continental tarafından üretilmiş, TomTom IQ rota ve dijital haritalarını sunan, Uconnect™ 5 “Radyo Nav sistemi entegre gelişmiş navigasyon yazılımı sunacak.

TomTom’un son model navigasyon çözümlerini Ducato’ya dahil eden Fiat müşterilerine böylece daha fazla teknoloji, verim ve değer katıyor. Sürücüler artık Avrupa çapında bayi ve servis noktaları dahil olmak üzere Fiat’ın Professional POI noktalarına kolay erişim sağlayacaklar.

TomTom’un Otomotiv Başkan Yardımcısı Jan Maarten de Vries, konuyla ilgili şunları söyledi: ‘‘Fiat ile ortaklığımızın genişlemesini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. İşletmeler profesyonel sürücüler için yeni bir araba seçtiğinde, navigasyon en sık talep edilen özelliklerinden biridir. Bu, onlara yolda giderken sadece akıllı kararlar vermelerinde yardımcı olmaz ayrıca zaman tasarrufu ve yakıt verimliliğini de artırır.’’fiat_ducato (10)

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir