Fiat Pratico İçin % 0 Faizli 18 Ay Vadeli Kredi Fırsatı!

By on 28 Ağustos 2012

Tofaş çatısı altında yer alan Fiat Türkiye, ülkemizde üretilen ve pick-up sınıfının en pratik özelliklere sahip modeli olarak dikkat çeken Fiat Pratico için düzenlediği özel satış kampanyasıyla dikkat çekiyor. Kampanya kapsamında nakit alımlarda % 14’e varan indirimle 31 bin 290 TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim fiyatıyla dikkat çeken Fiat Pratico için ayrıca Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Fiat Finans kanalıyla kredili alım için kolaylıklar da sağlanıyor.

Tüm bunlara ek olarak Ağustos ayında Fiat Pratico satın almak isteyen müşteriler için benzersiz bir takas avantajı da sunan Fiat Türkiye, hem kredili hem nakit alımlarda takas indirimi kapsamında 1000 TL’lik ekstra takas indirim imkânı sunmasıyla da bir adım öne çıkıyor.

Fiat Türkiye, Tofaş tarafından ülkemizde üretilerek birçok ülkeye de ihraç edilen yerli üretim Fiat Pratico modeli için düzenlediği ve 31 Ağustos’a kadar sürecek olan satış kampanyasıyla dikkat çekiyor. Nakit alımlarda % 14’e varan indirimle 31 bin 290 TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim fiyatıyla ön plana çıkan Fiat Pratico için ayrıca Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Fiat Finans kanalıyla kredili alım için kolaylıklar da sağlanıyor. 18 aya varan vade imkânı ve % 0 faiz oranıyla 18 bin TL’ye kadar kredi kullanma fırsatı sunulan kampanya kapsamında hem kredili hem nakit alımlarda 1000 TL’lik ekstra takas indirim ayrıcalığı da sağlıyor.

Konforlu ve pratik kullanım özellikleriyle farklılığını ortaya koyan hafif ticari araç sınıfının yeni gözdesi Fiat Pratico, 1.3 litre 90 HP MultiJet, 1.6 litre 105 HP MultiJet ve 2.0 litre 135 HP MultiJet dizel motor seçenekleriyle tercih edilebiliyor. Kompakt boyutlarıyla öne çıkan Fiat Pratico, uzunluğu 2.25 metre, genişliği 1.80 metre ve yük alanı 4 metrekare olan kasası sayesinde 1 tona varan taşıma kapasitesi sunabiliyor.

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir