Fiat, JLO’nun Türkiye Turnesine Sponsor Oldu!

By on 13 Kasım 2012

İstanbul’da peş peşe 3 konser verecek olan Jennifer Lopez’in konser serisinin sponsoru oldu. Geçtiğimiz son 1 yıl içinde Fiat markasının Jennifer Lopez ile Kuzey Amerika pazarına yönelik olarak çeşitli sponsorluk ve reklam işbirliklerine imza atmasının ardından ülkemizde de paralel bir adım atılmış oldu. Konser sponsorluk etkinlikleri kapsamında Fiat Türkiye’nin twitter hesabını takip edenler, JLO konserlerine bilet kazanma şansı imkânına sahip olurken, konserlere gidecek Fiat markalı araç sahipleri araçlarını ücretsiz olarak park edebilecekler.

Fiat, 2011 Amerikan Müzik Ödüllerinde Jennifer Lopez ile birlikte sahne alan Fiat 500 tanıtım etkinliğinin ardından ortak bir takım projelere imza atmasıyla da ön plana çıkmıştı. Jennifer Lopez’in “Papi” isimli müzik videosunda Fiat 500C’nin yer almasını da içeren işbirliğinin ardından başarılı işbirliği Fiat markasının Fiat 500C ve Fiat 500 by Gucci modellerini içeren iki reklam filmini kapsayacak biçimde devam etti.

Fiat Türkiye, çıktığı ilk dünya turnesi kapsamında 14-17 Kasım tarihleri arasında ülkemize gelerek peş peşe 3 konser verecek olan Jennifer Lopez’in Türkiye turnesine sponsor oldu. Geçtiğimiz son 1 yıl içinde Fiat markasının Jennifer Lopez ile Kuzey Amerika pazarına yönelik olarak çeşitli sponsorluk ve reklam işbirliklerine imza atmasının ardından ülkemizde de paralel bir adım atılmış oldu. Konser sponsorluk etkinlikleri kapsamında Fiat Türkiye’nin twitter hesabını takip edenler, JLO konserlerine bilet kazanma şansı imkânına sahip olurken, konserlere gidecek Fiat markalı araç sahipleri araçlarını ücretsiz olarak park edebilecekler. Konserlerin düzenleneceği Ülker Arena ve Ataköy Arena’ya gelecek olan müzikseverler, JLO konseri öncesi hem Fiat 500 hem de 2013 yılında satışa sunulacak olan Fiat 500L modelini yakından inceleme fırsatı da bulabilecekler.

Fiat, 2011 Amerikan Müzik Ödüllerinde Jennifer Lopez ile birlikte sahne alan Fiat 500 ve ses getiren tanıtım etkinliğinin ardından ünlü sanatçıyla ortak bir takım projelere imza atmasıyla da ön plana çıkmıştı. Jennifer Lopez’in “Papi” isimli müzik videosunda Fiat 500 C’nin yer almasını da içeren işbirliğinin ardından başarılı işbirliği Fiat markasının Fiat 500C ve Fiat 500 by Gucci modellerini içeren iki reklam filmini de kapsayacak biçimde devam etti. Her iki reklam filmi de Fiat markasının Facebook sayfası olan http://www.facebook.com/FIATUSA  adresinden ve Fiat markasının Youtube kanalı olan http://www.youtube.com/FIATUSA adresinden izlenebilmektedir.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir