Fiat Bravo’ya 5 Bin TL’lik Şehir Fırsatı Kampanyası!

By on 04 Eylül 2012

Fiat Türkiye, kompakt hatchback sınıfında yer alan Fiat Bravo modeli için kısa süreli ve çok özel bir fırsat kampanyasıyla Eylül ayının ilk haftalarına damgasını vuruyor. 13 Eylül tarihinde sona erecek özel kampanya kapsamında Fiat Bravo almayı düşünen müşterilere, www.sehirfirsati.com adresli web sitesi üzerinden satın alınacak sadece 129 TL’lik Groupon kuponu karşılığında tam 5 bin TL’lik indirim fırsatı sunuluyor.

30 Eylül tarihine kadar geçerli olacak biçimde anahtar teslim satış fiyatı üzerinden 5 bin TL’lik indirimden yararlanma imkânı sunan kampanyadan Eylül ayında yararlanacak müşteriler, 33 bin 790 TL’den başlayan indirimli fiyatlarla Fiat Bravo sahibi olabilecekler.

Fiat Türkiye, kompakt hatchback sınıfının fiyat/kalite orantısında en iddialı modelleri arasında yer alan Fiat Bravo modeli için çok özel bir fırsat kampanyasıyla Eylül ayına damgasını vuruyor. 13 Eylül tarihinde sona erecek kısa süreli çok özel kampanya kapsamında Fiat Bravo almayı düşünen tüm müşterilere, www.sehirfirsati.com adresli web sitesi üzerinden satın alınacak sadece 129 TL’lik Groupon kuponu karşılığında tam 5 bin TL’lik indirim fırsatı sunuluyor. 30 Eylül tarihine kadar geçerli olacak biçimde anahtar teslim satış fiyatı üzerinden 5 bin TL’lik indirimden yararlanma imkânı sunan kampanyadan Eylül ayında hızlıca yararlanacak müşteriler, 33 bin 790 TL’den başlayan indirimli fiyatlarla Fiat Bravo sahibi olabilecekler.

Şık ve dinamik çizgileriyle dikkat çekmesinin yanı sıra sınıfının en estetik tasarımlı otomobillerinin arasında yer alan Fiat Bravo, eğimli ön camı, damla biçimli farları, geniş ağızlı ızgarası ve sportif arka tasarım hatlarıyla göz alıcı bir görünüm sunuyor. Fiat Bravo, 4.34 metrelik uzunluğu, 1.79 metrelik genişliği ve 2.60 metrelik aks mesafesiyle kabin içinde 5 kişi için geniş bir yaşam alanı sunabiliyor. 400 litrelik bagaj hacmiyle de dikkat çeken Fiat Bravo’nun arka koltukları yatırıldığında 1175 litrelik yükleme alanı elde edilebiliyor. Euro NCAP’ten yolcu ve araç güvenliğinde 5 yıldız, çocuk güvenliğinden ise 3 yıldız almayı başarabilen Fiat Bravo, hem aktif hem de pasif güvenlik sistemleriyle yolcularını maksimum korumayı başaran modellerin başında yer alıyor.

 

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir