Fiat 3’ü Bir Arada

By on 26 Ekim 2015

100’den fazla ülkede 1.6 milyon  kişinin tercihi olan efsane Fiat 500, İstanbul Kahve Festivali’nde sıra dışı bir şekilde boy gösterdi.  Bu yıl ikincisi düzenlenen ve Avrupa’nın en kapsamlı kahve festivali olan İstanbul Coffee Festival’de sergilenen Fiat 500, tamamı kahve çekirdekleriyle kaplanmış olarak ziyaretçilerle buluşuyor. Aracın kaplanması için 20 kilodan fazla kahve çekirdeği kullanılırken, tüm kahve çekirdekleri sergilenen Fiat 500’ün üzerine tek tek yapıştırıldı.

Fiat’ın ikonik tasarımlı modeli 500, bu yıl ikincisi düzenlenen İstanbul Coffee Festival (İstanbul Kahve Festivali) kapsamında festival ortamına uygun olarak kahve çekirdekleriyle kaplanmış şekilde görücüye çıktı. Göz alıcı tasarımıyla sevenleri için bir tutku haline gelen Fiat 500 ile bir başka tutku olan kahveyi birleştiren sıra dışı çalışma için kahve çekirdekleri tek tek aracın üzerine yapıştırıldı. Fiat 500’ün “Yüzde 100 Sen, Yüzde 500 Tarz” kampanyasının son halkası olan uygulama, ziyaretçilerin büyük ilgi odağı oldu.

Fiat 500-3Etkinlikle ilgili bilgi veren Fiat Pazarlama Müdürü Özgür Süslü, “Fiat 500 ailesi dinamik ve eğlenceli tarzıyla günlük yaşamın ikonlarından biri oldu. Biz de kahveye ve otomobiline aynı tutkuyla bağlı olanlar için dikkat çeken bir çalışma yapmak istedik. Birkaç yıl önce Fiat 500L modelimiz için bazı ülkelerde espresso makinesi standart donanımın parçası olmuştu. Markamızın kahve tutkusunu bu kez gerçek kahve kullanarak yansıtmak istedik, yeni Fiat 500’ü kahve tadında sunduk” dedi.

Kahve çekirdekleriyle kaplı Fiat 500, tarihi Haydarpaşa Garı’nda 25 Ekim Pazar gününe kadar sürecek olan İstanbul Kahve Festivali kapsamında ziyaretçileri karşılamaya devam edecek. Kahve çekirdekleriyle kaplı Fiat 500, Fiat markasının farklı etkinliklerinde de sergilenmeye devam edecek.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir