Evleneceklere Hediye Gibi Araç Kiralama Kampanyası!

By on 12 Haziran 2014

1993 yılından günümüze güçlü sektörel deneyimi ve 2 bin adeti aşan genç araç filosuyla ekonomik günlük araç kiralamanın güvenilir adresi olan Almira Car Rental Services,  yaz aylarıyla birlikte başlayan evlilik sezonuna yönelik gerçekleştirdiği kiralama kampanyalarıyla dikkat çekiyor.  En özel gününde düğün arabası olarak lüks bir araç kiralamak isteyenlere en iyi hizmeti sunan Almira, 1 ve 1.5 günlük tarifeleriyle yeni evlenecek çiftlere ekonomik çözümler üretiyor. Müşterilerine kolay ve stresten uzak bir araç kiralama deneyimi yaşatmayı hedefleyen Almira Car Rental, özellikle günlük 170 TL’den başlayan BMW 320i ve 290 TL’lik BMW 520i kiralama kampanyasıyla dikkat çekiyor.

Yurtdışındaki iş ortakları sayesinde global bir ağın parçası olan ve Türkiye’nin en fazla marka/model seçeneğinden oluşan araç filosuna sahip Almira Car Rental Services, yaz aylarında evlenecek çiftlere üst düzey ve farklı araç kiralama seçenekleri sunuyor. Bu kapsamda özellikle günlük 170 TL’lik BMW 320i ve 290 TL’lik BMW 520i kampanyasıyla araç kiralamak isteyenlere avantajlar sunan Almira Car Rental, evlenecek olan müşterilerine en özel günlerinde sadece ehliyet ve kredi kartlarıyla kolay ve stresten uzak bir araç kiralama deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

Bununla birlikte yine düğün aracı kiralarken aynı zamanda rahat etmek isteyen müşterilerine, şoförlü araç kiralama hizmeti de sunabilen Almira Car Rental, Türkiye çapındaki 28 ofisiyle hizmet veriyor. Genç ve modern araç filosuna sahip Almira Car Rental, BMW, MINI, Audi, VW, Volvo, Opel, Ford, Nissan ve Hyundai gibi birçok markanın farklı modellerini müşterileriyle buluşturuyor.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir